Wtorek, 29 listopada
Imieniny: Błażeja, Saturnina
Czytających: 8249
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Nagrodzony za głos na dzielnicowego

Sobota, 16 stycznia 2010, 8:41
Aktualizacja: 8:41
Autor: KAM
JELENIA GÓRA: Nagrodzony za głos na dzielnicowego
Fot. Policja
Henryk Kułaga z Mirska, który wziął udział w plebiscycie na najlepszego dzielnicowego z regionu lwóweckiego, za oddany głos dostał nagrodę. Przy okazji podzielił się z policjantami swoimi spostrzeżeniami z zakresu bezpieczeństwa.

Komendanci policji w siedzibie posterunku w Mirsku wręczyli w tym tygodniu nagrodę zwycięzcy losowania. Henryk Kułaga otrzymał liczne upominki związane z policją. Po wręczeniu nagrody komendanci zaprosili Henryka Kułagę na wspólny poczęstunek i wspólne rozmowy.

- Mieszkaniec Mirska opowiadał, dlaczego oddał swój głos oraz mówił o swoich doświadczeniach z policją. Wskazywał także na zagrożenia, jakie jego zdaniem mogą spotkać mieszkańców naszego powiatu w codziennym życiu. Spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze – mówi oficer prasowy Marek Madeksza

Uroczyste rozstrzygnięcie plebiscytu na najlepszego dzielnicowego odbyło się 23 grudnia 2009 roku. W czasie tej uroczystości spośród głosów oddanych na dzielnicowych, starosta lwówecki Artur Zych wylosował jedną osobę, która miała zostać nagrodzona za oddanie swojego głosu.

Czytaj również

Komentarze (8)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group