Poniedziałek, 6 lutego
Imieniny: Doroty, Pawła
Czytających: 3621
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENiA GÓRA: Nagrodzeni za wizję Rumcajsa

Niedziela, 25 kwietnia 2010, 8:40
Aktualizacja: 8:43
Autor: TEJO
Przy okazji sobotniej premiery musicalu „Przygody Rozbójnika Rumcajsa” w Teatrze im. Norwida ogłoszono wyniki konkursu. Zadaniem uczestników było przedstawienie plastycznej wizji dobrego zbója na deskach miejscowego teatru.

Prace oceniała komisja, w której skład weszli: Jowita Bednarek (przewodnicząca) oraz Irena Kornacka, Jan Polívka, Igor Kowalik i Izabela Datkun. Główne nagrody zdobyli w kategorii przedszkolaków młodzi twórcy z Przedszkola nr 2 w Piechowicach: Ola Górska, Dawid Miller i Martyna Wysocka. Wśród uczniów podstawówek najbardziej wygrał Szymon Szczodrak z pierwszej klasy Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Karpaczu. W kategorii gimnazjów laury zdobyła praca Macieja Adamsa, Przemysława Krzyżaka, Kamila Bartusia i Patryka Łuczka z Gimnazjum im. W. Rutkiewicz w Janowicach Wielkich.

Wyróżnienia przyznano Agacie Pilarskiej z „zerówki” w Miejskim Przedszkolu nr 10 w Jeleniej Górze, Ewie Drozdowskiej z klasy V Szkoły Podstawowej nr 2 w Jeleniej Górze oraz całej klasie trzeciej janowickiego Gimnazjum im. Wandy Rutkiewicz. Grand Prix trafiło do Ani Mukalled z klasy V a jeleniogórskiej dwójki.

Nagrodzone prace będzie można obejrzeć 1 czerwca na okolicznościowej wystawie w Teatrze im. Norwida. Nagrody to bezpłatne wejście całej klasy na najnowsze widowisko „Przygody rozbójnika Rumcajsa” w reż. Kazimierza Mazura z Igorem Kowalikiem w roli głównej.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Jak, w efekcie licznych inwestycji, jeździ się teraz po drogach Kotliny Jeleniogórskiej?

Oddanych
głosów
221
Coraz lepiej
24%
To ciągle kropla w morzu potrzeb
37%
Nie najlepiej
12%
Wciąż fatalnie
27%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group