Sobota, 28 maja
Imieniny: Jaromira, Justyny
Czytających: 4336
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Nagrodzeni za dobre piosenki

Niedziela, 8 czerwca 2008, 12:29
Aktualizacja: 12:30
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Nagrodzeni za dobre piosenki
Fot. Paweł Szczypka
Sobotni festyn Bajlandia przy Osiedlowym Domu Kultury dla najmłodszych był okazją nie tylko do zabawy. Korzystając z okazji ogłoszono wyniki Festiwalu Piosenki Dziecięcej Zabobrze 2008, który dzień wcześniej odbył się w ODK.Grand Prix zdobyła legniczanka, Małgorzata Cybulska z Młodzieżowego Centrum Kultury w Legnicy.

W najmłodszej kategorii wiekowej wyróżnienia otrzymały: Ewa Kobielska z Miejskiego Przedszkola Nr 13 w Jeleniej Górze. III nagroda trafiła do Maksymiliana Dereckiego z Miejskiego Przedszkola nr 27. Dwie równorzędne II nagrody dostały: Katarzyna Skóra ze Szkoły Podstawowej nr 10 w Jeleniej Górze i Monika Wilczyńska z Młodzieżowego Centrum Kultury w Legnicy. Jurorom najbardziej spodobał się występ zespołu „Promyczki” z Niepublicznego Przedszkola „Promyczek” w Jeleniej Górze (I nagroda).

Wśród dzieci starszych dwie równorzędne I nagrody wyśpiewali: Natalia Banasik ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Jeleniej Górze oraz Sebastian Dąbrowski z jeleniogórskiej „dziesiątki”. Daria Hryniewicz i Magdalena Lipska ze Szkoły Podstawowej nr 2 zajęły drugie i trzecie miejsce. Angelika Stefan, Magdalena Wawrzyniak, Aleksandra Kolek oraz Przemysław Szczęsny to nazwiska wyróżnionych.

Sandra Wolska z Kowar i Anna Jamroń z Mysłakowic ucieszyły się z drugiego miejsca w najstarszej kategorii. Trzecie lokaty przypadły Oliwii Baładze i zespołowi „Ósemka” ze Szkoły Podstawowej nr 8. Wyróżnieni to: Natalia Droń, Andżelika Soliło, Natalia Lis (wszystkie z Piechowic), jeleniogórzanka Karolina Kulig oraz Sandra Konieczna z Mysłakowic.

Gratulujemy! A za relację zdjęciową dziękujemy Pawłowi Szczypce.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group