Niedziela, 4 grudnia
Imieniny: Barbary, Piotra, Jana
Czytających: 9015
Zalogowanych: 15
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Nagrodzeni w konkursie „Zapobiegajmy pożarom”

Środa, 25 lutego 2015, 8:24
Aktualizacja: Czwartek, 26 lutego 2015, 8:08
Autor: Adrian Złotkowski
Jelenia Góra: Nagrodzeni w konkursie „Zapobiegajmy pożarom”
Fot. Maciej Gumny
W Galerii Małych Form w Książnicy Karkonoskiej odbył się wczoraj (24.02) finał eliminacji powiatowych Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Zapobiegajmy pożarom”. Organizatorem był Zarząd Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych w Jelenie Górze.

Na konkurs nadesłano około 200 prac, które zostały ocenione w pięciu kategoriach wiekowych: przedszkole, klasy I – III, klasy IV – VI szkoły podstawowej, gimnazjum oraz szkoły ponadgimnazjalne.

Wybrane zostały najładniejsze rysunki z każdej kategorii, które będą brały udział w eliminacjach szczebla wojewódzkiego. Nagrody w postaci gier planszowych oraz książek o tematyce malarskiej ufundowali samorządowcy z okręgu jeleniogórskiego.

W kategorii przedszkoli najładniejszą prace przysłał Tymon Krakocki ze Szklarskiej Poręby, w kategorii szkół podstawowych klas 1-3 wygrał Radek Rzadkowski z Piechowic. Wśród starszych roczników podstawówki nagrodzony został Andrzej Feszler z Jeleniej Góry. Wśród prac uczniów gimnazjum bezkonkurencyjna była Magdalena Fruba z Karpacza, a ze szkół ponadgimnazjalnych - Sandra Simko z Jeleniej Góry.

Trzeba dodać, że praca Sandry została wykorzystana do ozdobienia pamiątkowych breloczków, które zostaną wręczone uczestnikom tegorocznego „Biegu Piastów”. Po uroczystości wszystkie dzieci wraz z rodzicami i opiekunami zostali zaproszeni na mały poczęstunek.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group