Czwartek, 8 grudnia
Imieniny: Marii, Makarego
Czytających: 4521
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Powiat: Nagrody dla pracowników oświaty

Czwartek, 15 października 2020, 6:08
Autor: WAC
Powiat: Nagrody dla pracowników oświaty
Fot. Starostwo Powiatowe
Starosta jeleniogórski Krzysztof Wiśniewski zaprosił wczoraj (14.10) do Starostwa Powiatowego na tradycyjnie doroczne spotkanie nauczycieli, którzy wyróżnili się wyjątkowymi osiągnięciami w pracy.

Spotkanie były okazją do przekazania, za pośrednictwem dyrektorów szkół podległych powiatowi, wszystkim zatrudnionym w nich nauczycielom, wychowawcom i pracownikom obsługi życzeń z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Nie zabrakło również podziękowań za trud i wysiłek, jaki codziennie muszą włożyć w kształcenie młodzieży.

Obecni na spotkaniu pedagodzy, nauczyciele i dyrektorzy szkół powiatu jeleniogórskiego otrzymali także listy gratulacyjne i nagrody. Nagrody Starosty Jeleniogórskiego wręczono: Jarosławowi Grabowskiemu, dyrektorowi Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Szklarskiej Porębie, Alicji Łukaszkiewicz, dyrektorowi Publicznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Szklarskiej Porębie, Dorocie Proczek, nauczycielce w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w Szklarskiej Porębie i Renacie Szczepanik, pedagog z Publicznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Kowarach.

Twoja reakcja na artykuł?

20
71%
Cieszy
3
11%
Hahaha
2
7%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
4%
Złości
2
7%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (15)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group