Środa, 18 maja
Imieniny: Aleksandry, Feliksa
Czytających: 7278
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Nagroda za miasteczko zobowiązuje

Wtorek, 30 września 2008, 9:03
Aktualizacja: 9:04
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Nagroda za miasteczko zobowiązuje
Fot. TEJO
Laury, jakie dla zespołu pracującego nad projektem miasteczka ruchu drogowego dostał od ministra spraw wewnętrznych mł. insp. Grzegorz Rybarczyk, nie okażą się tylko pustym gestem.

Jak zapewnił prezydent Jeleniej Góry Marek Obrębalski, samorząd dołoży wszelkich starań, aby zaprojektowane przez Tadeusza Pazurkiewicza miasteczko stało się rzeczywistością.
– Nagroda zobowiązuje. Będziemy teraz pod lupą ministerstwa, które na pewno sprawdzi los laureata konkursu – dodał prezydent.

Grzegorz Rybarczyk podkreśla, że pomysłodawcy wciąż nie mają wystarczających środków do realizacji projektu. – 25 tysięcy złotych nagrody zostanie przeznaczone na opracowania projektowe – mówi. – Można się spodziewać sporego wkładu od PZU ze specjalnych funduszy – usłyszeliśmy od G. Rybarczyka, który także ma nadzieję na wymierną pomoc Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego.

Miasteczko ma powstać na terenie przy Szkole Podstawowej nr 11. Koszt całości inwestycji to około miliona dwustu tysięcy złotych. Jednak projektanci zrobią wszystko, aby był on jak najmniejszy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group