Środa, 10 sierpnia
Imieniny: Borysa, Wawrzyńca
Czytających: 6110
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Nabór do klubu Janik Boks, czekają nagrody!

Piątek, 12 października 2012, 14:44
Aktualizacja: 17:35
Autor: Przemo
Jelenia Góra: Nabór do klubu Janik Boks, czekają nagrody!
Fot. użyczone
Od września trwa nabór na treningi w pierwszym profesjonalnym klubie bokserskim w naszym mieście – „Janik Boks – Jelenia Góra”. Od wczoraj na oficjalnym fan page’u klubu na facebooku (www.facebook.com/JanikBoks) możemy zobaczyć informację o rozpoczęciu akcji promocyjnej w postaci konkursu z atrakcyjnymi nagrodami.

- Staramy się w miarę naszych możliwości urozmaicać trenującym czas spędzony w klubie, stąd pomysł szeregu akcji tego typu. Pragniemy zachęcić do systematycznych treningów w „Janik Boks” nagradzając najaktywniejszych. Nasza pierwsza akcja ma na celu zainteresowanie tematem boksu jak najszerszego grona osób, dlatego też apelujemy o zachęcenie Waszych znajomych do rozpoczęcia przygody z boksem oraz zbierania punktów „lojalnościowych”, które wymieniać będzie można na nagrody w postaci sprzętu sportowego (m. in. rękawice, kaski, ochraniacze, skakanki, bandaże bokserskie, gruszki oraz worki treningowe), ubiory treningowe, odżywki, suplementy oraz inne gadżety związane z boksem – mówi trener Rafał Janik.

- Zapraszamy na treningi wszystkich chętnych, w każdym wieku! Zachęcamy również kobiety, dla których boks może stać się ciekawą alternatywą dla standardowych zajęć fitness i samoobrony, poprawi kondycję i pomoże uzyskać wymarzoną sylwetkę – dodaje Justyna Nowicka, trzykrotna medalistka Mistrzostw Polski oraz zawodniczka kadry narodowej.

- Chcemy przełamać stereotyp postrzegania boksu jako dyscyplinę niebezpieczną i kontuzjogenną. Poprzez szeroką gamę różnorodnych treningów, każdy bez względu na wiek i płeć, odnajdzie się doskonale na zajęciach w „Janik Boks”. Namawiamy rodziców do przyprowadzania do nas swoich dzieci. Ja - tak samo jak Łukasz Janik (zawodowy pięściarz, 23-1, 13 KO, trener w „Janik Boks”), rozpocząłem treningi w wieku 14 lat. Uważam, że to odpowiedni moment aby zacząć szlifować swoje umiejętności pod okiem profesjonalistów jakimi bez wątpienia są Rafał i Łukasz Janikowie – powiedział nam Ireneusz Zakrzewski, młodzieżowy wicemistrz Polski, o którym więcej pisaliśmy kilka dni temu (www.jelonka.com/news,single,init,article,42403).

– Dla mnie boks jest przede wszystkim wielką pasją, a dzięki systematycznej pracy i odpowiednim treningom pod okiem doświadczonych nauczycieli udało mi się zdobyć nie tylko medale, puchary ale również stypendium za wyniki sportowe – kontynuuje Irek.

Treningi w klubie „Janik Boks - Jelenia Góra” odbywają się w każdy poniedziałek, środę i piątek w godzinach 18:00 (grupa początkująca) oraz 19:15 (grupa zaawansowana) w dużej sali gimnastycznej ZST „Mechanik” przy ul. Obrońców Pokoju 10 w Jeleniej Górze. Wszelkich informacji udziela trener Rafał Janik pod numerem telefonu: 513 058 750.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group