Wtorek, 31 stycznia
Imieniny: Jana, Marceliny
Czytających: 7881
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Na tropie ucznia pasera

Czwartek, 29 kwietnia 2010, 12:43
Aktualizacja: 12:44
Autor: TEJO
Kształcący się w zawodówce o profilu mechanicznym osiemnastolatek z gminy Stara Kamienica w garażu ukrył samochód pochodzący z kradzieży, a także wiele części od pojazdów różnych marek.

Na jego trop policja wpadła otrzymawszy informację, że mężczyzna najprawdopodobniej ma związek z przestępczością samochodową, a w pomieszczeniu gospodarczym może mieć ukryte skradzione pojazdy.

– Podczas przeszukania garażu policjanci znaleźli samochód marki VW Passat , który został skradziony w nocy z 18 na 19 kwietnia na terenie powiatu lubańskiego . Wartość pojazdu wynosi około 18 tys. zł. Ponadto funkcjonariusze zabezpieczyli w nim wiele innych części od samochodów różnych marek, których pochodzenie wyjaśniają – mówi podinsp. Edyta Bagrowska, rzeczniczka policji.

Zatrzymany jest uczniem szkoły zawodowej o profilu mechanicznym i odbywa praktykę w jednym z jeleniogórskich salonów samochodowych. Funkcjonariusze wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy. Nie wykluczone są również kolejne zatrzymania.

Sprawca trafił do policyjnego aresztu. Za paserstwo grozić mu może kara do pięciu lat pozbawienia wolności.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7)

Dodaj komentarz
komentarz usunięty

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group