Wtorek, 16 sierpnia
Imieniny: Stefana, Emila
Czytających: 2543
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Janowice Wielkie: Na szczytny cel

Sobota, 2 marca 2019, 6:15
Aktualizacja: Poniedziałek, 4 marca 2019, 6:20
Autor: WAC
Janowice Wielkie: Na szczytny cel
Fot. WAC
W postacie znane z ekranów telewizji zamienili się janowiccy "oficjele" oraz mieszkańcy podczas tradycyjnego przedstawienia dobroczynnego, które odbyło się wczoraj (1.03) w auli Szkoły Podstawowej im. Wandy Rutkiewicz w Janowicach Wielkich.

To była już szósta odsłona spektakli dobroczynnych, które co roku pod koniec karnawału odbywają się w Janowicach Wielkich. Do tej pory na różne szczytne cele zabrano podczas nich około 20 tysięcy złotych. W tym roku dochód z biletów – cegiełek przeznaczony był na zakup sprzętu szkoleniowego oraz sfinansowanie kursów z zakresu pierwszej pomocy dla uczniów podstawówki.

Po raz kolejny na scenie w szkolnej auli swoje talenty aktorskie prezentowali: miejscowi samorządowcy z wójtem gminy Kamilem Kowalskim na czele, pracownicy Urzędu Gminy i Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej, sołtysi, nauczyciele, uczniowie oraz mieszkańcy gminy.

Prezentując sporą dawkę dystansu do siebie zamienili się w bohaterów telewizyjnych ekranów. Nie zabrakło: Ferdynanda i Halinki Kiepskich, prezenterów programów informacyjnych i śniadaniowych, pogodynki, dobranocki i innych lubianych audycji.

Jak co roku, przedstawienie cieszyło się wielkim powodzeniem publiczności, która szczelnie wypełniła szkolną aulę. O tym, że się podobało, najlepiej świadczyły gromkie wybuchy śmiechu, którym widzowie kwitowali poszczególne kwestie pełne aluzji do lokalnej, janowickiej rzeczywistości.

Twoja reakcja na artykuł?

20
91%
Cieszy
0
0%
Hahaha
2
9%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group