Piątek, 27 maja
Imieniny: Jana, Juliusza
Czytających: 7598
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Na rockowo w polsko–czeskich rytmach

Sobota, 11 października 2008, 8:38
Aktualizacja: 8:38
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Na rockowo w polsko–czeskich rytmach
Fot. TEJO
Nowa formuła Ligi Rocka zagości w nadchodzących siedmiu miesiącach w Jeleniogórskim Centrum Kultury. Obok prezentacji rodzimych zespołów z całego kraju, będzie można posłuchać także grup naszych południowych sąsiadów.

Uzyskaliśmy wsparcie z jednego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego z programu „Przekraczamy granice” – informuje Andrzej Patlewicz, pomysłodawca i główny organizator imprezy.

Wczoraj odbył się pierwszy koncert Ligi w nowym wydaniu. Amatorzy decybeli i mocnych muzycznych wrażeń mieli okazję przekonać się, jak brzmi rock w czeskim wydaniu. Pokazała to grupa Hangover Painters. Poza tym zaprezentowały się zespoły Vena Valley z Częstochowy, Qqna Mu New z Wałbrzycha, Clon z Wrocławia oraz Facktory z Nowej Soli.

Wiele wrażeń jeszcze przed fanami tej imprezy. Koncerty Ligi Rocka, które są szansą dla zespołów na zaistnienie na muzycznej scenie, odbywać się będą aż do marca przyszłego roku. Jak zapowiedział Andrzej Patlewicz, finał Ligi zabrzmi nie w Sali Novej w JCK, ale na stadionie przy ul. Lubańskiej.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group