Czwartek, 2 lutego
Imieniny: Marii, Miłosławy
Czytających: 7913
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Na raty kradli drewno z działki

Poniedziałek, 23 listopada 2009, 15:01
Aktualizacja: 18:49
Autor: TEJO
REGION: Na raty kradli drewno z działki
Fot. ....
Na pięć i pół tysiąca złotych oszacował właściciel gruntu drewno, które na dwa podejścia ukradli mu złodzieje: trzech dorosłych i jeden nieletni. Sprawców zatrzymała policja. Jeden z nich miał przy sobie narkotyk.

Do zdarzenia doszło w okolicach Starej Kamienicy. Właściciel powiadomił policję, że dwóch sprawców kradnie drewno z jego działki. Policjanci na miejscu zatrzymali dwóch sprawców kradzieży, a po chwili kolejnych dwóch, którzy przyjechali autem, aby „towar” załadować i wywieźć – informuje podinsp. Edyta Bagrowska z policji.

Złodzieje zamierzali szybko pozbyć się drewna sprzedając je. Wartość skradzionego mienia właściciel oszacował na 5500 zł. Pierwszą kradzież mężczyzna stwierdził już we wrześniu, kiedy łupem złodziei padło drewno o wartości 500 zł. – Tym razem przestępcy mieli pecha i zostali zatrzymani na gorącym uczynku. 28-letni mężczyzna posiadał również porcję marihuany – mówi podinsp. Edyta Bagrowska.

Sprawcy przyznali się do kradzieży. Trójce dorosłych za to przestępstwo grozi kara do pięciu lat więzienia. O dalszym losie nieletniego zadecyduje sąd rodzinny.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group