Sobota, 9 grudnia
Imieniny: Joanny, Wiesława
Czytających: 5904
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Na ratunek tonącym

Niedziela, 2 stycznia 2022, 13:01
Aktualizacja: 14:04
Autor: 112
Jelenia Góra: Na ratunek tonącym
Fot. Archiwum Policji
Dzięki szybkiej reakcji jeleniogórskich policjantów udało się uratować mężczyznę i kobietę z rwącego nurtu rzeki.

1 stycznia około godziny 3:30 policjanci Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze pojechali na zgłoszenie, według którego kobieta wpadła do rzeki w okolicy ul. Warszawskiej w Jeleniej Górze. Okazało się, że mężczyzna wskoczył do wody, aby ratować kobietę.

Funkcjonariusze po otrzymaniu informacji Dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze udali się na most przy ul. Warszawskiej w Jeleniej Górze. Podczas sprawdzania brzegów rzeki usłyszeli wołanie o pomoc i krzyki. Mundurowi bez zastanowienia weszli do rzeki i po krótkiej chwili dostrzegli sylwetki kobiety i mężczyzny, którzy nie radzili sobie z rwącym nurtem – informuje młodszy aspirant Beata Sosulska-Baran z KMP w Jeleniej Górze.

Policjanci wyciągnęli 25-letniego wyziębionego mężczyznę oraz 25-letnią kobietę, która była w bardzo złym stanie, z objawami hipotermii i nie była w stanie mówić ani samodzielnie się poruszać.

Po chwili na miejsce przybyli strażacy i ratownicy medyczni. Kobieta została przewieziona do szpitala, a mężczyznę po konsultacji medycznej odwieziono do domu.

Twoja reakcja na artykuł?

2
6%
Cieszy
4
13%
Hahaha
0
0%
Nudzi
2
6%
Smuci
1
3%
Złości
22
71%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (12)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group