Sobota, 27 czerwca
26°C Jelenia Góra
reklamy

Na „Przygodę” do Teatru im. Norwida

Audio

Czytaj na głos

Autor: Petr 1 min czytania

13 czerwca (poniedziałek) do Jeleniej Góry przyjedzie Teatr Polonia Krystyny Jandy, który o godzinie 20 pokaże sztukę „Przygoda” pióra węgierskiego dramaturga Sandora Maraia w reżyserii Krystyny Jandy.

W obsadzie – znani aktorzy scen warszawskich (Jan Englert, Edyta Olszówka, Beata Ścibakówna, Zofia Zborowska, Wiesław Komasa, Maciej Marczewski, Mariusz Zaniewski).

O czym to sztuka? - O wielokącie miłosnym bohaterów, który wymyka się wszelkim regułom. Głęboko skrywane tajemnice i nieoczekiwane odkrycia burzą porządek dnia, który miał być zawodowym i prywatnym triumfem uznanego lekarza, profesora Kádára. Bohaterowie zmuszeni są do podjęcia życiowych decyzji i dokonania ostatecznych wyborów. W plątaninie uczuć i namiętności poszukują odpowiedzi na pytania o sens życia i śmierci, o winę i karę, o granice powołania zawodowego i oddania innemu człowiekowi – wyjaśniają organizatorzy.

Spektakl trwa 120 minut (z przerwą). Bilety na parterze kosztują 120 złotych, na pierwszym balkonie – 100 złotych, a na drugim – 60 złotych. Do nabycia w tramwaju w Rynku. Rezerwacje: 605 587 221, lub e-mail: katarzyna.obrycka@poczta.fm

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.… Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko …
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka