Czwartek, 29 września
Imieniny: Michała, Rafała, Gabriela
Czytających: 6395
Zalogowanych: 16
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Na „Przygodę” do Teatru im. Norwida

Wtorek, 7 czerwca 2011, 9:26
Aktualizacja: 9:27
Autor: Petr
JELENIA GÓRA: Na „Przygodę” do Teatru im. Norwida
Fot. .....
13 czerwca (poniedziałek) do Jeleniej Góry przyjedzie Teatr Polonia Krystyny Jandy, który o godzinie 20 pokaże sztukę „Przygoda” pióra węgierskiego dramaturga Sandora Maraia w reżyserii Krystyny Jandy.

W obsadzie – znani aktorzy scen warszawskich (Jan Englert, Edyta Olszówka, Beata Ścibakówna, Zofia Zborowska, Wiesław Komasa, Maciej Marczewski, Mariusz Zaniewski).

O czym to sztuka? - O wielokącie miłosnym bohaterów, który wymyka się wszelkim regułom. Głęboko skrywane tajemnice i nieoczekiwane odkrycia burzą porządek dnia, który miał być zawodowym i prywatnym triumfem uznanego lekarza, profesora Kádára. Bohaterowie zmuszeni są do podjęcia życiowych decyzji i dokonania ostatecznych wyborów. W plątaninie uczuć i namiętności poszukują odpowiedzi na pytania o sens życia i śmierci, o winę i karę, o granice powołania zawodowego i oddania innemu człowiekowi – wyjaśniają organizatorzy.

Spektakl trwa 120 minut (z przerwą). Bilety na parterze kosztują 120 złotych, na pierwszym balkonie – 100 złotych, a na drugim – 60 złotych. Do nabycia w tramwaju w Rynku. Rezerwacje: 605 587 221, lub e-mail: katarzyna.obrycka@poczta.fm

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group