Poniedziałek, 22 czerwca
21°C Jelenia Góra
reklamy

Na początek remis

Audio

Czytaj na głos

Autor: Łukasz Stawski 1 min czytania

Drużyna Biofactora Jelenia Góra od 6 do 10 maja bierze udział w turnieju o mistrzostwo Polski młodziczek z udziałem: MKS Starogard Gdański, Sośnica Gliwice, Kusy Szczecin, (I grupa) oraz AZS AWF Gdańsk, EB Start Elbląg, TPR Lublin i Vive Kielce (II grupa).

reklamy
Dzisiaj (sobota 6 bm.) w pierwszym meczu swojej grupy zremisowała z Sośnicą Gliwice 28:28. Jutro spotka się o 15 z MKS Satrograd Gdański i we wtorek z Kusym Szczecin. Bramki dla Biofakctora zdobyły: Kobzar 12, Tajerle i Buklarewicz po 4, Marceluk i Konsur po 3 oraz Rykaczewska 2. Jutro Biofactor zmierzy się o godz. 15 z MKS Stargogard Gdański a we wtorek (9 bm.) też o godz. 15 z Kusym Szczecin. - Obie drużyny są do pokonania - powiedział trener jeleniogórzanek Zdzisław Wąs.

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca dla asystentki stomatologicznej PRACA DLA ASYSTENTKI STOMATOLOGICZNEJ Zakres obowiązków: • asystowanie lekarzowi stomatologowi podczas zabiegów (praca na cztery ręce) …

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka