Sobota, 27 czerwca
28°C Jelenia Góra
reklamy

Na dziko i z narkotykami

Audio

Czytaj na głos

Autor: ewafit 1 min czytania

Mundurowi ze Szklarskiej Poręby zatrzymali 39-latka bez stałego miejsca zamieszkania, podejrzanego o posiadanie narkotyków. Grozi mu do trzech lat pozbawienia wolności.

W niedzielę, 9 lipca ok. godz. 22.00 policjanci wezwani zostali do jednego z mieszkań na terenie Szklarskiej Poręby - mówi podinspektor Edyta Bagrowska, rzecznik prasowy KMP w Jeleniej Górze. - Właściciele lokalu, wracający po dłuższej nieobecności, zastali w nim obcego mężczyznę, który nie chciał opuścić mieszkania. Dzikim lokatorem okazał się 39-latek bez stałego miejsca zamieszkania. Kiedy mundurowi weszli do środka, wyczuli wyraźny zapach marihuany, a zachowanie mężczyzny wskazywało, że mógł być pod jej wpływem. Służby znalazły taką ilość zabronionej substancji, z której można by uzyskać kilkadziesiąt porcji handlowych - wyjaśnia funkcjonariuszka.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.…
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka