Niedziela, 4 grudnia
Imieniny: Barbary, Piotra, Jana
Czytających: 3981
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: MZK i blogowanie

Wtorek, 26 września 2006, 0:00
Aktualizacja: Wtorek, 26 września 2006, 14:23
Autor: Ler
Jelenia Góra: MZK i blogowanie
Fot. Arkadiusz Piekarz
Miejski Zakład Komunikacyjny przedłużył konkurs na bloga o tematyce związanej z funkcjonowaniem komunikacji miejskiej w Jeleniej Górze.

Konkursu nie rozstrzygnięto, ponieważ było małe zainteresowanie. W pierwszym terminie - do 31 sierpnia zgłoszono tylko dwie prace. W związku z tym konkurs przedłużono. Kolejny termin składania prac to 21 maja 2007 roku. Na uczestników czekają dyplomy i upominki. Autorkami dwóch nadesłanych prac są Adriana oraz Daniela. Oto fragmnent blogu Adriany:

"Przeczytałam na Jelonka.com, że MZK planuje współprace z Krajowym rejestrem Długów. Oznacza to tyle, że będzie się ściagać zaległe mandaty. Bardzo dobrze! Nie żebym była mściwa - ja zawsze płace, jak komuś sie udaje zaoszczedzić te 1,25 to gratulacje - na pewno się na tym dorobił.
Uważam raczej, że dobrze się dzieje, gdyż u wielu ludzi brak jest jakichkolwiek zachowań prospoełcznych czy obywatelskich. Wybory? Nieee. Nie śmiec? Inni to robią. Nie kradnij ze swojego zakładu pracy? Mało płacą. Tak własnie jest - jeżeli tego nie zmienimy, to w Polce nigdy nie będzie dobrze. Poza tym demoralizacja u góry, przyspiesza tę na dole."

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy Termy Cieplickie powinny trafić w prywatne ręce?

Oddanych
głosów
855
Tak
27%
Nie
65%
Nie wiem
7%
Copyright © 2002-2022 Highlander's Group