Zalogowanych: 3

Jelenia Góra: MPJM: Emocje na własne życzenie

Piątek, 7 kwietnia 2017, 23:15
Aktualizacja: 23:21
W pierwszym dniu turnieju 1/16 finału Mistrzostw Polski juniorki młodsze KPR–u MOS Jelenia Góra po zaciętym spotkaniu pokonały Kusy Szczecin 30:28. Wcześniej, zwycięstwo odniosły też szczypiornistki Piotrcovii Piotrków Trybunalski.

Impreza rozgrywana w hali przy ul. Złotniczej potrwa 3 dni. Na otwarcie turnieju faworyzowana Piotrcovia nie bez problemu odniosła zwycięstwo nad Czarnymi Żagań. W pierwszej połowie ekipa z Łódzkiego w pierwszej połowie odskoczyła na 3 bramki (4:7), ale przed przerwą zespół z Żagania zdołał zmniejszyć straty i było 8:9. Po zmianie stron kibice również nie było świadkami wielu bramek. Do 46. minuty trwała wyrównana walka (12:12), ale decydujący fragment meczu należał do Piotrcovii, która wygrała 19:13.

Czarni Żagań – Piotcovia Piotrków Trybunalski 13:19 (8:9)