Środa, 10 sierpnia
Imieniny: Borysa, Wawrzyńca
Czytających: 2656
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Moralny niepokój i "Dno"

Wtorek, 23 lutego 2010, 8:05
Aktualizacja: 9:26
Autor: rylit
JELENIA GÓRA: Moralny niepokój i "Dno"
Fot. rylit
Oczekiwany przez wszystkich wielbicieli lider kabaretowej estrady w Polsce wystąpił wczoraj w okrojonym składzie. Niespodzianką, nie przez wszystkich przyjętą z uśmiechem, był niezapowiedziany show innej grupy. Fani mogli czuć się zawiedzeni.

Tradycyjnie w ostatni poniedziałek miesiąca duża scena Teatru im. C. K. Norwida stała się areną występu gwiazdy dużego formatu. Na deskach jeleniogórskiego teatru, w poniedziałek, występ dał Kabaret Moralnego Niepokoju.

To najbardziej chyba znany, płodny i najczęściej pokazywany w mediach kabaret, którego historia sięga roku 1993. Zespół tworzą Robert Górski, Przemek Borkowski, Mikołaj Cieślak, Katarzyna Pakosińska (nie wystąpiła w Jeleniej Górze).

W czasie swojej kilkunastoletniej kariery KMN brał udział w wielu przeglądach kabaretowych, konkursach festiwalach gdzie zdobył szereg nagród i wyróżnień. Wystąpił w tak wielu programach telewizyjnych, że sami artyści nie są w stanie podać dokładnej ilości. Jego skecze i występy zajmują bardzo wysokie pozycje na listach rankingowych polskich kabaretów. W Jeleniej Górze nie zabrakło tych najpopularniejszych numerów na czele z hitem ostatniego czasu, skeczem „Drzwi”.

Chociaż ten kabaret należy do krajowej czołówki sceny kabaretowej Polski, a oglądanie jego występów na żywo, czy w telewizji jest prawdziwą frajdą, niektórzy jeleniogórscy widzowie mogą czuć się zawiedzeni, bo występujący w czasie koncertu gościnnie, nie mniej znany, wchodzący odważnie na scenę kabaretową „Kabaret Dno” ze Śląska, nie był anonsowany. Minusem wieczoru był także niepełny skład afiszowej gwiazdy KMN.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (10) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group