Jelenia Góra: Młodzież KKS–u odbija się od dna – I liga futsalu

Wtorek, 25 listopada 2008, 14:31
Aktualizacja: 14:34
Autor: Mateusz Banaszak/Jordan
Po raz drugi na parkiecie przy ulicy Złotniczej, mogliśmy obserwowac zmagania piłkarzy w ramach rozgrywek pierwszej ligi futsalu. Niestety piłkarze swoją gra nie zachwycili

Zmagania rozpoczęły się od spotkania byłego już lidera Chojnika Jelenia Góra z ekipą Restauracji u Ducha Gór. Cały mecz to niepodważalna i absolutna przewaga zawodników ‘Ducha Gór’, którzy po pierwszej połowie prowadzili wysoko 4:0. W drugiej połowie mimo tego, że Chojnik zdobył dwie bramki przewaga zawodników ‘Ducha Gór’ nie podlegała wątpliwością i spokojnie kontrolowali przebieg spotkania. Wynik rywalizacji nawet przez moment nie był zagrożony. Piłkarze Restauracji „U Ducha Gór” wygrali gładko 6:2

Mecz KKS-u z Endico był bardziej dynamiczny i wyrównany. Obie ekipy walczyły przez całe spotkanie o zwycięstwo. Mimo tego, że wynik bardzo często ocierał się o remis to jednak młodzież KKS-u zmazała plame na honorze z pierwszego meczu i zwyciężyła 3:1, prowadząc do przerwy skromnie 2:1. Warto zaznaczyć, że drużyna Endico stworzyła sobie wiele okazji bramkowych, jednak młody bramkarz KKS-u popisywał się w tym dniu udanymi bramkarskim paradami, zachowując w drugiej połowie czyste konto.

W trzecim spotkaniu Pub-Gol Jelenia Góra podejmował JSS Gwardię. Pierwsi bramkę zdobyli Policjanci, którzy od samego początku rzucili się do ataku. Pub-Gol jednak szybko się przebudził i po kilku skutecznych akcjach wyszedł na prowadzenie, którego nie oddał do końca pierwszej połowy. Druga odsłona to napór Gwardii, którzy dzięki swojej konsekwencji doprowadzili do remisu. Parę chwil przed końcem meczu Pub-Gol znów wyszedł na prowadzenie, jednak wystarczyła tylko grożna kontra Gwardii która zakończyła się bramką i remisem w tym spotkaniu.

Pizzeria Carlitos po remisie w pierwszej kolejce w nastepnym spotkaniu chciała zgarnąć komplet punktów. Jednak pierwi do bramki Pizzerii trafili jeżowianie, wykorzystując błąd obrony. . Zawodnicy „Pizzerii’ szybko się otrząsnęli i do końca pierwszej połwoy strzelili dwie bramki, wychodząc na prowadzenie. W drugiej połowie zawodnicy udowodnili swoją dominacje na boisku, wygrywając ostatecznie 4:2

Studenci z Kolegium Karkonoskiego w drugim kolejnym meczu pewnie pokonują swojego rywala . Tym razem ofiarą drużyny studentów byli gracze Lambert Auto Komis, którzy już w pierwszej połowie pozbawieni zostali marzeń o zwycięstwie. Kolegium Karkonoskie pewnie zwycięża 5:2.

Ostatnim spotkaniem wieczoru był mecz Kry-Chy Bus z Akademią Ekonomiczną. Do przerwy piłkarze ‘Kry-Chy’ skromnie, ale pewnie prowadzili 1:0. Kolejne minuty to dokumentacja przewagi i wyższych umiejętnośc zawodników Kry-Chy, którzy wygrali 4:1.