Zalogowanych: 7

Jelenia Góra: Młodzicy Sudetów bezkonkurencyjni

Poniedziałek, 23 listopada 2020, 9:16
Aktualizacja: 9:39
Młodzicy Sudetów Jelenia Góra odnieśli kolejne zwycięstwo w tym sezonie, choć warto zaznaczyć, że ich wyniki nie są brane pod uwagę w klasyfikacji konkursowej. W niedzielnym starciu z Zastalem I Zielona Góra ekipa Pawła Minciela zwyciężyła 73:50.

Sudety mają za sobą piąty mecz - każdy zakończony zwycięstwem. Tym razem w pokonanym polu jeleniogórscy młodzicy zostawili ekipę z Zielonej Góry, która w części konkursowej ma na swoim koncie 2 zwycięstwa i 1 porażkę. Pierwsza połowa spotkania rozegranego w hali przy ul. Sudeckiej była wyrównana. Na przerwę zespoły schodziły przy stanie 32:27, ale po zmianie stron to gospodarze poprawili grę w ataku i obronie. Ostatecznie Sudety wygrały 73:50. Następne spotkanie podopieczni Pawła Minciela zagrają z tym samym rywalem, ale w stolicy lubuskiego (25.11, godz. 18:00). Następnie czeka ich wyjazd do Gorzowa Wielkopolskiego (29.11, godz. 11:00), a na własnym terenie zagrają w Mikołajki (6.11).

KS Sudety Jelenia Góra - SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra 73:50 (21:16, 11:10, 22:14, 19:10)

Sudety: Klin 22, Suchecki 12, Jadach 9, Zieliński 9, Dąbrowski 6, Chęć 4, Figacz 4, Jadwiński 3, Łabuda 2, Borkowski 2, Górawski, Śmiałowski.
Zastal: Czemerus 11, Chęciński 8, Kubicki 8, Mityga 8, Niedziela 6, Rzaczkiewicz 4, Gryglicki 3, Ziubrzyński 2, Rzeszutek, Perdjon, Sliski, Kosowicz.