Sobota, 2 grudnia
Imieniny: Piotra, Pauliny
Czytających: 16065
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Młodzi z "dobrych" domów piją, kradną, ubliżają

Piątek, 1 sierpnia 2008, 8:53
Aktualizacja: 8:57
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Młodzi z "dobrych" domów piją, kradną, ubliżają
Fot. Archiwum
Kilkuosobowa grupa wyrostków rozrabiała wczoraj w pobliżu ulicy Głowackiego i Wyczółkowskiego. – Takim i poprawczak nie pomoże – mówili okoliczni mieszkańcy.

Mieli nie więcej niż 16-17 lat. Najpierw urządzili sobie libację przy ul. Reja przeszkadzając mieszkańcom w popołudniowym odpoczynku. Pili piwo, zachowywali się głośno i wulgarnie.

Z dużą „odwagi” po alkoholu ruszyli „w miasto”. Przy ul. Morcinka weszli do należących do mieszkańców ogródków i jedli skradzione owoce. Pogoniła ich jedna z lokatorek. Wystraszyli się, ale – kiedy byli już poza „zasięgiem” – obrzucili kobietę stekiem wulgarnych wyzwisk.

Później przenieśli się na skwerek przy gliniance zwanej Hyclem. Rozrabiali też niżej, w pobliżu ul. Wyczółkowskiego. – Wezwana na miejsce policja nie mogła jednak wiele zrobić, bo w obecności funkcjonariuszy łobuzeria uspokoiła się – napisał do nas Czytelnik proszący o niepodawanie nazwiska.

Tego typu ekscesy to wakacyjna codzienność na wielu jeleniogórskich osiedlach. – Ci ludzie nie mają dla niczego szacunku. Niszczą, plują, przeklinają, gotowi są do bicia. To jakaś zaraza. Tępić to trzeba – czytamy w skierowanym do nas e-mailu.

Bardzo często okazuje się, że nie jest to młodzież patologiczna. Przy legitymowaniu wychodzi, że rozrabiacy to dzieci „normalnych” rodziców z „dobrych” domów, w których niczego nie brakuje. Niestety, młodzi nie czują nad sobą bata. Wiedzą, że policja niewiele im zrobi, a rodziców niewiele też obchodzi, co robią wieczorami. Bo w domach zachowują się jak aniołki i są wzorowymi dziećmi.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (9)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Ile lat ma Twój samochód?

Oddanych
głosów
370
Jest nowy
8%
1-5 lat
13%
5-10 lat
19%
10-20 lat
42%
pow. 20 lat
18%
 
Głos ulicy
Tatuaże – podobają się czy nie?
 
Miej świadomość
Zbyt inteligentni, by być szczęśliwi
 
Rozmowy Jelonki
Z Niemiec przez Jelenią Górę do IPN
 
112
Policja złapała bandziora (foto, wideo)
 
112
Zginął na drodze
 
Koszykówka
Walczymy o szósty skalp!
 
Aktualności
W płot po głębszym
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group