Niedziela, 20 września
Imieniny: Eustachego, Filipiny
Czytających: 4745
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Młodzi pięściarze trenują w Jeleniej Górze

Wiadomości: Jelenia Góra
Środa, 18 sierpnia 2010, 16:29
Aktualizacja: Piątek, 20 sierpnia 2010, 10:03
Autor: arec
Fot. arec
W Jeleniej Górze do sezonu przygotowują się młodzi pięściarze z kadry województwa mazowieckiego oraz łódzkiego.

Zajęcia pod okiem Zbigniewa Raubo, wielokrotnego Mistrza Polski, trenera Krzysztofa Włodarczyka, odbywają się na obiektach JSS Gwardii Jelenia Góra.

Młodzi pięściarze przygotowują się do nadchodzącego sezonu, podczas którego czeka ich rywalizacja w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski, Pucharze Polski oraz występy w Reprezentacji.

Wśród zawodników jest 15 medalistów Mistrzostw Polski juniorów, Grzegorz Kozłowski – uczestnik Mistrzostw Świata kadetów w 2009 roku oraz Piotr Sienkiewicz – uczestnik Mistrzostw Europy kadetów. Sylwester Kozłowski będzie natomiast reprezentował barwy narodowe w meczu Polska -Niemcy, który odbędzie się 11 września.
- Jest tu kilku przyszłych naprawdę dobrych bokserów – powiedział Zbigniew Raubo – już w tym roku będę miał z nich pociechę w reprezentacji – dodał trener.

- Na obiektach Gwardii pięściarze mają do dyspozycji 2 ringi bokserskie, gruszki, worki bokserskie i skakanki, kompletnie wyposażoną salę gimnastyczną, siłownię, gabinet odnowy biologicznej oraz opiekę medyczną w przychodni MSWiA – wylicza prezes JSS Gwardia Teofil Papierzański.

- Jestem już tutaj 10 raz z rzędu. Jest tu fajnie. Można poczuć tą starą bokserską atmosferę – powiedział Zbigniew Raubo – Jest to stary ośrodek z tradycjami, który ma wszystko co potrzeba do osiągnięcia najlepszych wyników na arenie międzynarodowej – dodał trener.

Pobyt pięściarzy w stolicy Karkonoszy potrwa do 22 sierpnia.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~Pakero 18-08-2010 17:06
Siłownie ? Zapraszam dziennikarzy jelonka.com na tą siłownię :) POWAŻNIE proszę przyjść zobaczyć , zrobić zdjęcia , porozmawiać z osobami trenującymi co tam się dzieje - sprzęt ma 50lat nie nie żartuję na nim przygotowywali się na mistrzostwa europy polscy sztangisci . Tylko czekać aż ktoś tam sobie zrobi poważną krzywdę albo nawet straci życie gdy pęknie pod nim i sztangą przestarzała ławka itp . A co robi pan prezes wielki manager sportu JSS Gwardii ? Podniósł chłopakom cenę wstępu . Od 5 lat prezes zapewnia że zostanie wykonany remont , troszkę nowego sprzętu itd... Albo w prawo i siłownia zostanie chociaż trochę zmodernizowana żeby chociaż było bezpiecznie albo niech to zamkną Zapraszamy kogoś z redakcji sportowej najlepiej w piątek około 18;30 ew w Poniedziałek o tej samej godzinie .
~do Pakero 19-08-2010 20:10
Po pierwsze jest kilka innych siłowni w mieście,więc nie bardzo wiem,o co kaman ,obiekt należy do policji i finalnie odpowiada za jego stan wiecznie nadąsany wąsaty starszy gość dowodzący tą formacją w mieście.Po drugie powazna uwaga do trenerów pięściarzy ,widziałem ich trening -po prostu jogging,ale bezsensownie przeprowadzony na wyłozonych betonowymi puzzle chodnikami ulicy Nowowiejskiej,podczas,gdy tuż obok jest park ze ścieżakmi gruntowymi,na których chłopaki nie rozjadą sobie pięt i stawów stóp.To naprawdę nie przelewki.
~Pakero 20-08-2010 10:37
No są inne siłownie ja nie zaprzeczam możemy się przenieść na inną już pomijając kwestię cenową - słuchaj nie wiem czy Ty coś cwiczysz itd ale jesli na tej gwardii wylewamy poty już 3 lata a niektórzy wśród nas 10 i 12 lat to mamy do tego miejsca jakiś sentyment. Mimo że jest jak jest.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group