Niedziela, 4 grudnia
Imieniny: Barbary, Piotra, Jana
Czytających: 4036
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Młodzi pięściarze trenują w Jeleniej Górze

Środa, 18 sierpnia 2010, 16:29
Aktualizacja: Piątek, 20 sierpnia 2010, 10:03
Autor: arec
Jelenia Góra: Młodzi pięściarze trenują w Jeleniej Górze
Fot. arec
W Jeleniej Górze do sezonu przygotowują się młodzi pięściarze z kadry województwa mazowieckiego oraz łódzkiego.

Zajęcia pod okiem Zbigniewa Raubo, wielokrotnego Mistrza Polski, trenera Krzysztofa Włodarczyka, odbywają się na obiektach JSS Gwardii Jelenia Góra.

Młodzi pięściarze przygotowują się do nadchodzącego sezonu, podczas którego czeka ich rywalizacja w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski, Pucharze Polski oraz występy w Reprezentacji.

Wśród zawodników jest 15 medalistów Mistrzostw Polski juniorów, Grzegorz Kozłowski – uczestnik Mistrzostw Świata kadetów w 2009 roku oraz Piotr Sienkiewicz – uczestnik Mistrzostw Europy kadetów. Sylwester Kozłowski będzie natomiast reprezentował barwy narodowe w meczu Polska -Niemcy, który odbędzie się 11 września.
- Jest tu kilku przyszłych naprawdę dobrych bokserów – powiedział Zbigniew Raubo – już w tym roku będę miał z nich pociechę w reprezentacji – dodał trener.

- Na obiektach Gwardii pięściarze mają do dyspozycji 2 ringi bokserskie, gruszki, worki bokserskie i skakanki, kompletnie wyposażoną salę gimnastyczną, siłownię, gabinet odnowy biologicznej oraz opiekę medyczną w przychodni MSWiA – wylicza prezes JSS Gwardia Teofil Papierzański.

- Jestem już tutaj 10 raz z rzędu. Jest tu fajnie. Można poczuć tą starą bokserską atmosferę – powiedział Zbigniew Raubo – Jest to stary ośrodek z tradycjami, który ma wszystko co potrzeba do osiągnięcia najlepszych wyników na arenie międzynarodowej – dodał trener.

Pobyt pięściarzy w stolicy Karkonoszy potrwa do 22 sierpnia.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy Termy Cieplickie powinny trafić w prywatne ręce?

Oddanych
głosów
855
Tak
27%
Nie
65%
Nie wiem
7%
Copyright © 2002-2022 Highlander's Group