Wtorek, 19 października
Imieniny: Pawła, Piotra, Jana
Czytających: 6776
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: Mistrzostwa z kompasem i mapą

Wtorek, 18 września 2007, 0:00
Autor: KED
Kotlina Jeleniogórska: Mistrzostwa z kompasem i mapą
Fot. jelonka.com
Zmagania najlepszych biegaczy na orientacje

Około 300 zawodników z kraju i zagranicy wystąpi w dniach 21 - 23 września w zorganizowanych przez klub MKS Paulinum Jelenia Góra Mistrzostwach Polski w biegach na orientację.

Rywalizacja będzie podzielona na trzy dni. Pierwszego czyli w piątek 21.09 odbędą się biegi nocne w Przesiece. Ich początek zaplanowano na godz. 21.30. W sobotę o godz. 14.00 biegacze rozpoczną w Jagniątkowie zmagania w biegu średniodystansowym, zaś championat zakończy w niedzielę o godz. 10.00 rywalizacja w biegu sprinterskim. Trasy tego ostatniego będą wytyczone na terenie jeleniogórskiego Wzgórza Kościuszki. Kategorie wiekowe w jakich wystartują biegacze to dla mężczyzn od M - 18 do M - 65, a wśród kobiet od K - 18 do K - 55.

W gronie uczestników Mistrzostw znajdzie sie spora grupa przedstawicieli gospodarza czyli MKS Paulinum. Największe szanse na zdobycie miejsc w czołówce mają: Michał Nowak, Kamil Bednarczyk, Jakub Dzioba, Paweł Nosal, Paweł Konieczny, Michał Kalata i Joanna Wiśniewska - Chcemy powalczyć o jak najwyższe miejsca - mówi trenerjeleniogórskich "zorientowanych" Romuald Ożarski. Jesteśmy w bojowych nastrojach i dobrze przygotowani o jak najwyższe lokaty.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group