Środa, 21 października
Imieniny: Urszuli, Jakuba
Czytających: 7201
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Mistrzostwa Dolnego Śląska w kolarstwie przełajowym – wyniki

Wiadomości: Jelenia Góra
Czwartek, 13 marca 2014, 23:19
Aktualizacja: 23:20
Autor: MDvR
Fot. użyczone
Przedstawiamy wyniki mistrzostw Dolnego Śląska w kolarstwie przełajowym, jakie odbyły się 8 marca w Jeleniej Górze.

Kat. Masters M30
1 POL19750807 PALUSZEK Krzysztof TEAM SKLEP ROWEROWY BIE FING
Mistrz Dolnego Śląska
2 POL19800622 PASZEK Szczepan BIKESTACJA.PL BOLESLAWIEC
I Wicemistrz Dolnego Śląska
3 POL19821018 KOPEĆ Adam BOLEŁAWIEC
II Wicemistrz Dolnego Śląska
4 POL19791119 KOZIK Damian JELENIA GÓRA
5 POL19761222 BEDNARCZYK Mateusz DIVERSEY TEAM

Kat. Masters M40
1 POL19710502 BONECKI Marek DIVRSEY TEAM
Mistrz Dolnego Śląska
2 POL19740302 POSMYK Arkadiusz DIVERSEY TEAM
I Wicemistrz Dolnego Śląska
3 POL19730130 BEDNARCZYK Grzegorz DIVERSEY TEAM
II Wicemistrz Dolnego Śląska
4 POL19681116 WOJCZAL Jarosław WOJCZAL BIKE PIECHOWICE

Kat. Masters M50
1 POL19580215GRODZICKI Leon QUEST-SPORT JELENIA GÓRA
Mistrz Dolnego Śląska
2 POL19560926TWARDZISZEWSKI Waldemar VERGE TEAM PODGÓRZYN
I Wicemistrz Dolnego Śląska

Kat. Masters M60
1 POL19530618FILIPIAK Krzysztof QUEST-SPORT TEAM J.GÓRA
Mistrz Dolnego Śląska
2 POL19521211WALCZAK Zbigniew OLEŚNICA
I Wicemistrz Dolnego Śląska

Kat. Cyklosport
1 POL19701110GAŁEK Damian DIVRSEY TEAM
Mistrz Dolnego Śląska

Kat. Młodzik
1 POL20000925KARPIERZ Wojciech LKS ATOM BOXMET DZIERŻNIÓW
Mistrz Dolnego Śląska
2 POL20010425PONIATOWSKI Dawid UKS CENRTUM NOWA RUDA
I Wicemistrz Dolnego Śląska
3 POL20000420ŻURAW Jakub MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚL
II Wicemistrz Dolnego Śląska
4 POL20001223 DAŃKOWSKI Dominik WROCŁWSKI KLUB KOLARSKI
5 POL20000618 MICHALSKI Łkasz UKS MOTO AGBUD JELCZ LASKOWI
6 POL20000907 BIELIŃSKI JAKUB MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚL
7 POL20001120 STELCZYK Szymon UKS MOTO AGBUD JELCZ LASKOWI
8 POL20011019 ZAWADZKI Maciej UKS CENTRUM NOWA RUDA
9 POL20000905 SMERECZNIAK Bartosz MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚL
10 POL20001220 LISIECKI Jakub MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄS
11 POL20000812 PAWLATA Radosław UKS CENRTUM NOWA RUDA
12 POL20011028 KRUSZEWSKI Robert WROCŁWSKI KLUB KOLARSKI
13 POL20000725 HOŁODOWSKI Dawid UKK ORIENS MTB CHOJNÓW
14 POL20011017 GASZTECKI Robert UKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
15 POL20010211 GALEZ Maciej UKK ORIENS MTB CHOJNÓW

Kat. Junior młodszy
1 POL19990110 TARNAWSKI Kamil KKW JAMA WAŁRZYCH
Mistrz Dolnego Śląska
2 POL19980719 NOWAK Michał LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH
I Wicemistrz Dolnego Śląska
3 POL19980722 ROKUS Karol UKS ORIENS MTB CHOJNÓW
II Wicemistrz Dolnego Śląska
4 POL19990203 MROCZKOWSKI Michał LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
5 POL19990502 KOWALCZYK Jakub WROCŁAWSKI KLUB KOLARSKI
6 POL19980812 KOSIŃSKI Damian WROCŁWSKI KLUB KOLARSKI
7 POL19980505 JĘDRASZCZYK Kamil UKS ORIENS MTB CHOJNÓW
8 POL19980609 WNĘK Michał UKS CENTRUM NOWA RUDA
9 POL19990703 HOŁODOWSKI Karol UKK ORIENS MTB CHOJNÓW

Kat. Junior
1 POL19970904 HELTA Filip KKW JAMA WAŁBRZYCH
Mistrz Dolnego Śląska
2 POL19960317 WINIARSKI Łukasz KKW JAMA WAŁBRZYCH
I Wicemistrz Dolnego Śląska
3 POL19970504 CHOJECKI Damian MKS JEDENASTKA PENCO J.GÓRA
II Wicemistrz Dolnego Śląska
4 POL19960116 GORZAWSKI Kamil LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DSR AU
5 POL19970404 SZAŁAJKO Jan UKS MOTO AGBUD JELCZ LASKOWI
6 POL19970228 SKIBIŃSKI Krzysztof LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DSR AU
7 POL19971009 DOBROŃ Grzegorz MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSK
8 POL19960531 BISEK Emil KKW JAMA WAŁBRZYCH
9 POL19960710 POTONIEC Szymon MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSK
10 POL19960820 NAWROCKI Marek WROCŁAWSKI KLUB KOLARSKI
11 POL19960504 POLKOWSKI Bartłomiej LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DSR AU

Kat. Elita
1POL19911229 KURCZAB Piotr SGR SREBRNA GÓRA
Mistrz Dolnego Śląska
2POL19860326 ALCHIMOWICZ Rafał KTM RACING TEAM ZŁOTY STOK
I Wicemistrz Dolnego Śląska
3POL19911004 KACZMARCZYK Patryk MITUTOYO AZS POLITECHNIKA WROC
II Wicemistrz Dolnego Śląska
4POL19900627 WOJCZAL Paweł WOJCZAL BIKE PIECHOWICE
5POL19870916 KACIŁOWICZ Mateusz WOJCZAL BIKE PIECHOWICE

Kat. Orlik
1 POL19950128 MAREK Aleksander KS KTM RACING TEAM ZŁOTY STOK
Mistrz Dolnego Śląska
2 POL19950110 KLIMEK Piotr LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH ZS ST
I Wicemistrz Dolnego Śląska
3 POL19950822 MAKOWSKI Oskar LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DSR AU
II Wicemistrz Dolnego Śląska

Kat. Młodziczka
1 POL20000521 WOJTOŃ Julia UKS CENTRUM NOWA RUDA
Mistrz Dolnego Śląska
2 POL20000723 PASTUSZEK Paulina MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚL.
I Wicemistrz Dolnego Śląska
3 POL20000905 JERUZALSKA Natalia KKW JAMA WAŁBRZYCH
II Wicemistrz Dolnego Śląska
4 POL20000217 TONDER Sara MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSK
5 POL20010113 DĄBROWSKA Małgorzata LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
6 POL20000906 RÓŻNICKA Daria UKS CENTRUM NOWA RUDA
7 POL20000520 GAŁAS Alicja UKK SIGO GIMY CHOJNÓW
8 POL20011218 PASTUSZEK Kamila MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSK
9 POL20010516 WĘGRZYNOWSKA Wiktoria LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DSR AU
10 POL20000925 BARTKÓW Nikola LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DSR AU
11 POL20000203 RYNIA Kinga LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DSR AU

Kat. Juniorka Młodsza
1 POL19990308 BARANOWSKA Aleksandra UKK ORIENS MTB CHOJNÓW
Mistrz Dolnego Śląska
2 POL19980718 TRACZYK Sandra UKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
I Wicemistrz Dolnego Śląska
3 POL19990428 PAWLIKOWSKA Nikola UKK ORIENS MTB CHOJNÓW
II Wicemistrz Dolnego Śląska
4 POL19981203 CHOLEWA Malwina LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
5 POL19980515 KLATKA Małgorzata UKS SICO GIMY CHOJNÓW

Kat. Juniorka
1 POL19970521 PIOTROWSKA Patrycja KKW JAMA WAŁBRZYCH
Mistrz Dolnego Śląska
2 POL19960314 LASOTA Monika LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DSR AU
I Wicemistrz Dolnego Śląska
3 POL19960413 PAWŁOWSKA Katarzyna LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DSR AU
II Wicemistrz Dolnego Śląska
4 POL19970320 CYBULSKA Klaudia UKS CENTRUM WAS SPORT NOWA R

Kat. Seniorka
1 POL19950916 KURCZAB Iwona SGR SREBRNA GÓRA Mistrz Dolnego Śląska

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group