Wtorek, 7 lipca
Imieniny: Cyryla, Metodego
Czytających: 3304
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Minął pierwszy tydzień półkolonii z MOS–em

Wiadomości: Jelenia Góra
Sobota, 6 lutego 2016, 19:42
Aktualizacja: Niedziela, 7 lutego 2016, 1:27
Autor: MDvR
Fot. użyczone
Zakończył się pierwszy turnus półkolonii z Międzyszkolnym Ośrodkiem Sportu w Jeleniej Górze. Od poniedziałku do piątku ponad 50 dzieci aktywnie spędzało czas na zorganizowanym wypoczynku.

Każdy dzień, dzieci rozpoczynały od porannej gimnastyki po której udawały się na śniadanie. Po śniadaniu uczestnikom półkolonii czas wypełniały różnorodne gry i zabawy sportowe. Dzieci miały zorganizowane wyjścia na lodowisko i do parku. Odbywały się również zajęcia na ściance wspinaczkowej oraz nauka podstaw gry w unihokeja i badmintona.

We wtorek zorganizowana została wycieczka. Dzieci odwiedziły Transgraniczne Centrum Turystyki Aktywnej w Sobieszowie, gdzie uczyły się podstaw nordic walkingu oraz uczestniczyły w grach terenowych. Po zakończonych zabawach wszyscy, w wesołych nastrojach, zgromadzili się wokół ogniska, przy którym piekli kiełbaski. W czwartek koloniści udali się do kina LOT gdzie obejrzeli bajkę "Hokus pokus Albercie Albertsonie". Zorganizowany został konkurs plastyczny pn.: „Moja ulubiona dyscyplina sportu”. Najlepsze prace zostały nagrodzone. Na zakończenie półkolonii wszystkie dzieci otrzymały drobne upominki.

Każdego dnia dzieci miały zapewnione drugie śniadanie i obiad. Oba posiłki spożywały w nowej sali, specjalnie do tego celu wyremontowanej przez Międzyszkolny Ośrodek Sportu w Jeleniej Górze. Dużo śmiechu, zabawy i radości - to właśnie tak zostaną zapamiętane te dni przez wszystkie dzieci uczestniczące w półkoloniach.

Zdjęcia pod linkiem: https://goo.gl/photos/bPo7n2Y8EwpMkF9DA

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~ania-- 6-02-2016 21:01
super półkolonie. Mój syn był zachwycony. Szkoda, że tak szybko minęły. Czemu nie ma zdjęć?
~MOS 8-02-2016 12:12
Szanowna Pani Zdjęcia są dostępne pod linkiem, który został podany na końcu artykułu. Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group