Poniedziałek, 30 stycznia
Imieniny: Macieja, Martyny
Czytających: 9928
Zalogowanych: 15
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Minął pierwszy tydzień półkolonii z MOS–em

Sobota, 6 lutego 2016, 19:42
Aktualizacja: Niedziela, 7 lutego 2016, 1:27
Autor: MDvR
Jelenia Góra: Minął pierwszy tydzień półkolonii z MOS–em
Fot. użyczone
Zakończył się pierwszy turnus półkolonii z Międzyszkolnym Ośrodkiem Sportu w Jeleniej Górze. Od poniedziałku do piątku ponad 50 dzieci aktywnie spędzało czas na zorganizowanym wypoczynku.

Każdy dzień, dzieci rozpoczynały od porannej gimnastyki po której udawały się na śniadanie. Po śniadaniu uczestnikom półkolonii czas wypełniały różnorodne gry i zabawy sportowe. Dzieci miały zorganizowane wyjścia na lodowisko i do parku. Odbywały się również zajęcia na ściance wspinaczkowej oraz nauka podstaw gry w unihokeja i badmintona.

We wtorek zorganizowana została wycieczka. Dzieci odwiedziły Transgraniczne Centrum Turystyki Aktywnej w Sobieszowie, gdzie uczyły się podstaw nordic walkingu oraz uczestniczyły w grach terenowych. Po zakończonych zabawach wszyscy, w wesołych nastrojach, zgromadzili się wokół ogniska, przy którym piekli kiełbaski. W czwartek koloniści udali się do kina LOT gdzie obejrzeli bajkę "Hokus pokus Albercie Albertsonie". Zorganizowany został konkurs plastyczny pn.: „Moja ulubiona dyscyplina sportu”. Najlepsze prace zostały nagrodzone. Na zakończenie półkolonii wszystkie dzieci otrzymały drobne upominki.

Każdego dnia dzieci miały zapewnione drugie śniadanie i obiad. Oba posiłki spożywały w nowej sali, specjalnie do tego celu wyremontowanej przez Międzyszkolny Ośrodek Sportu w Jeleniej Górze. Dużo śmiechu, zabawy i radości - to właśnie tak zostaną zapamiętane te dni przez wszystkie dzieci uczestniczące w półkoloniach.

Zdjęcia pod linkiem: https://goo.gl/photos/bPo7n2Y8EwpMkF9DA

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Podwyżka goni podwyżkę. Damy radę jeszcze to udźwignąć?

Oddanych
głosów
947
Tak
20%
Nie
69%
Jeszcze nie wiem
10%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group