Czwartek, 11 sierpnia
Imieniny: Lecha, Zuzanny
Czytających: 7331
Zalogowanych: 14
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION JELENIOGÓRSKI: Mimo horroru było do śmiechu

Środa, 24 września 2008, 10:06
Aktualizacja: 14:51
Autor: Ania
REGION JELENIOGÓRSKI: Mimo horroru było do śmiechu
Fot. Ania
Amatorzy też mogą robić dobre kino. Przekonuje o tym przykład kowarzan, którzy nakręcili film grozy, a raczej jego parodię z cytatami z wielu „poważnych” dzieł. Na projekcji każdy bawił się świetnie, bo w filmie nie zabrakło solidnej dawki humoru.

- Film zatytułowany „Andrzej 2 – ostatnie strzyżenie” to dobry sposób na zabicie nudy. Typowo amatorska produkcja, na której powstanie potrzebowaliśmy aż pięć lat, bo każdy z twórców ma swoje obowiązki. Starliśmy się nakręcić go tak, żeby potencjalny widz był zadowolony z obejrzanych scen, ale każdy ma własne poczucie humoru, więc trudno nam stwierdzić, czy film przypadnie do gustu publiczności – powiedział Andrzej Mielcarek, odtwórca głównej roli.

Obraz to kontynuacja pierwszej części, którą rozpowszechniono wśród znajomych. Druga część trafiła już na duży ekran w Miejskim Ośrodku Kultury w Kowarach. Premiera miała miejsce w miniony piątek.

Miejsce akcji nie jest dokładnie określone. Główny bohater Andrzej to morderca, który terroryzuje ludzi, znajdujących się w jego pobliżu. Pod koniec pierwszej części filmu udało się go pokonać, ale wskrzesił go szalony Silikonator i tym samym rozpoczął kolejną falę brutalnych morderstw.
W związku z czym na pomoc mieszkańcom ruszyła specjalna jednostka, której celem było pokonanie Andrzeja.

– Biorąc pod uwagę fakt, że film to amatorska produkcja, reżyserowana praktycznie bez żadnych funduszy, można powiedzieć, że Andrzej 2 – ostatnie strzyżenie to film na który warto przyjść. Zwłaszcza jeśli ktoś lubi się pośmiać – mówili widzowie.

Na premierze obecny był również Mirosław Górecki, burmistrz Kowar, który nie krył zadowolenia po obejrzanym filmie. Zagrało w nim wielu mieszkańców Kowar i okolicy. Odtwórcami głównych ról są: wspomniany już Andrzej Mielcarek ze Ściegien, Grzegorz Jurkiewicz, Bartosz Ostrowski i Mateusz Graczyk z Kowar. Autorem muzyki jest Michał Ficek.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group