Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Niedziela, 1 lutego
Imieniny: Ignacego, Seweryna
Czytających: 16169
Zalogowanych: 103
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Miłosne szaleństwa z Senioritami

Czwartek, 14 lutego 2013, 7:47
Aktualizacja: 7:49
Autor: Mea
Jelenia Góra: Miłosne szaleństwa z Senioritami
Fot. Organizator
Już jutro (15.02.) o godz. 19.00 na scenie Jeleniogórskiego Centrum Kultury (ul. Bankowa 28/30) wystąpi znany jeleniogórski Kabaret Seniority, który zaprezentuje się w programie „Miłosne szaleństwa”. Wstęp jest wolny.

W skład kabaretu wchodzą: Helena Wiśniewska, Sabina Tomaszewska, Gabriela Kun, Jolanta Trzcińska, Michał Babiarczyk, Adam Wolak oraz muzyk Zdzisław Fibich. W 2010 r. na przeglądzie Kabaretów w Lubaniu „Seniority” zajęły pierwsze miejsce. Dla członków grupy występy sceniczne i możliwość bawienia innych stały się ogromną pasją.

- Tym razem w nowym programie nie zabraknie tematyki miłosnej, ale będzie również wizyta u lekarza, w szkole czy też spotkanie 100-letnich sióstr, więc zachęcamy wszystkich do zabawy wspólnie z nami – powiedziała Sabina Tomaszewska, z Kabaretu Seniority.

- Tradycyjnie już nie zabraknie monologów. Atmosferę będą „podkręcać” wiejskie baby, a na koniec przylecą na miotłach prawdziwe czarownice – uchyla rąbka programu Helena Wiśniewska.

Sonda

Co myślisz o spożywaniu alkoholu na studniówkach?

Oddanych
głosów
436
Wypada, żeby był całkowicie zabroniony
52%
Powinien być dozwolony - w zabawie uczestniczą pełnoletnie osoby
48%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Kulisy obsesji nienawiści Hitlera do Żydów
Rozmowy Jelonki
Zwierzęta boją się huku petard 100 razy bardziej niż człowiek
 
Aktualności
Jak jednym manewrem stracić prawko
 
Kultura
Śnieżne Kotły w obiektywie Rafała Kotylaka
 
Jelenia Góra - KARR
Zakończenie VI edycji Uniwersytetu Liderów
 
Pieniądze
50 groszy – kaucja to czy voucher na zakupy?
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group