Piątek, 19 sierpnia
Imieniny: Bolesława, Juliana
Czytających: 6733
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Milanos coraz bliżej mistrzowskiego tytułu

Wtorek, 5 czerwca 2018, 17:41
Aktualizacja: 17:42
Autor: MDvR
Region: Milanos coraz bliżej mistrzowskiego tytułu
Fot. użyczone
Dobiega końca kolejna edycja amatorskiej ligi siatkówki w Jeleniej Górze. Po fazie zasadniczej zdecydowanym faworytem wydaje się zespół Milanos, który swoje mecze rozgrywa w Karpaczu. Do tej pory ekipa wygrała wszystkie rozegrane spotkania.

W zeszłym tygodniu odbyły się pierwsze mecze półfinałowe:

Bóbr Marciszów - Milanos 0:3 (17:25, 23:25, 23:25)
Mecz pod dyktando gości. W pierwszym secie goście dzięki dobrej zagrywce oraz skutecznym kontrom wygrali zdecydowanie seta do 17. W drugim gospodarze zaczęli popełniać mniej błędów własnych. Wyszli na dwupunktowe prowadzenie, które utrzymywało się do końcówki seta. Skuteczna gra blokiem w decydujących piłkach przesądziła jednak o zwycięstwie gości. Trzecia partia podobnie jak dwie pierwsze pod zdecydowane dyktando gości, którzy na początku wypracowali sobie kilkupunktową przewagę. Przy stanie 23:17 wkradło się rozluźnienie i gospodarze doszli do wyniku 23:22. Później walka punkt za punkt i wygrana drużyny Milanos 25:23, a w całym meczu 3:0.

Zorka/Orle Jelenia Góra - Cystersi Krzeszów 2:3
W tym meczu doszło do niecodziennej sytuacji. Z powodu przedłużającego się meczu i kończącego się czasu wynajmu hali gospodarze musieli oddać walkowerem ostatni set (tie-break).

Mecze rewanżowe w tym tygodniu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group