Sobota, 25 czerwca
Imieniny: Doroty, Łucji
Czytających: 5719
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION JELENIOGÓRSKI: Mikołajowie porządzili w Kowarach

Wtorek, 20 grudnia 2011, 8:37
Aktualizacja: 8:38
Autor: Agrafka
REGION JELENIOGÓRSKI: Mikołajowie porządzili w Kowarach
Fot. Organizator
W przedświąteczną niedzielę odbyła się impreza cykliczna „Najazd Świętych Mikołajów na Kowary”. Nie zabrakło występów dzieci i młodzieży oraz ciepłego poczęstunku dla przybyłych gości.

Dla najmłodszych uczestników przygotowano wiele atrakcji: mikołajkowe zabawy, bajkowe opowieści o magii świąt w wykonaniu grupy teatralnej Krakowskiego Biura Promocji Kultury oraz teatru Pozytywka pod hasłem: „W krainie Św. Mikołaja”.

Były również konkursy dla dzieci, świąteczny kiermasz oraz występy uczniów z kowarskich szkół podstawowych. Kulminacyjnym punktem imprezy był wjazd Świętego Mikołaja połączony z pokazem sztucznych ogni, który wzbudził zachwyt zarówno dzieci, jak i dorosłych. Najmłodsi otrzymali również mikołajowe podarunki.

Wszyscy chętni częstowani byli ciepłymi napojami i bigosem za przysłowiową złotówkę. Warto podkreślić, że pieniądze zebrane jako darowizny przy stoisku z wiktuałami zostaną przekazane na potrzeby Koła Pomocy Dzieciom Specjalnej Troski w Kowarach z przeznaczeniem na wycieczkę do aquaparku.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group