Sobota, 31 lipca
Imieniny: Heleny, Ignacego
Czytających: 5251
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Mikołajkowe talenty w „Mechaniku”

Środa, 7 grudnia 2011, 8:33
Aktualizacja: 8:33
Autor: Organizator
JELENIA GÓRA: Mikołajkowe talenty w „Mechaniku”
Fot. Organizator
Wczoraj z okazji mikołajek w Zespole Szkół Technicznych „Mechanik” w Jeleniej Górze odbyła się II Edycja Konkursu Szkolnego „Mam Talent”. Organizatorem i pomysłodawcą była p. Małgorzata Wieczorek nauczycielka wychowania fizycznego oraz p. Iwona Janicka nauczycielka języka polskiego i opiekun świetlicy szkolnej. Przy organizacji pomagał samorząd szkolny, szkolne koło TPD oraz uczniowie.

Spośród 14 występów uczniów ZST „Mechanik” zaprezentowano następujące talenty: wokalny, taniec mima, prezentacja z klubu skuterowego, parkour i sky walkers, akrobacje rowerowe, freestyle piosenka, wykonanie kabaretowe piosenki, film przygotowany przez klub filmowy z naszej szkoły, taniec z ogniami, prezentacja lotów szybowcowych, wirtualna gymkhana. Cześć występów pokazywana była na żywo, natomiast część ze względów technicznych w formie multimedialnej.

Zwycięzcą został Paweł Struzik z klasy 2d, który zaprezentował się wokalnie /rap/. Drugie miejsce zajęła klasa 2a prezentując krótki filmik o szkole, co spotkało się z dużym aplauzem. Opiekunem klubu filmowego jest p. Mateusz Kaczmarek nauczyciel języka polskiego. Trzecie miejsce zajął Adrian Kołodziejczak, maturzysta z klasy 4c który wykonał nagrodzony aplauzem taniec mima. Pozostali uczestnicy zostali wyróżnieni.

Nagrody sponsorowali: Rada Rodziców, szkolne koło TPD. Dodatkowo atrakcyjne nagrody dla pierwszego i drugiego miejsca ufundowali: Hotel Gołębiewski z Karpacza – wejście dla dwóch osób do Parku Wodnego Tropikana w Karpaczu oraz zaproszenie dla dwóch osób na słodki poczęstunek od cukierni Bristolka w Jeleniej Górze.

W przerwie występów zaprezentował się szkolny zespół muzyczny E=MC2. Opiekunem jest p. Paweł Wrocławski, który akompaniował części występów wokalnych. Konkurs udał się przede wszystkim dzięki wielkiemu zaangażowaniu uczniów którzy pomagali przy organizacji.

W marcu 2012 roku w ZST „Mechanik” odbędzie I Edycja międzyszkolnego Konkursu „Mam Talent” w której zaprezentować się będą mogli wybrani przedstawiciele spośród wszystkich szkół ponadgimnazjalnych z Jeleniej Góry. W najbliższym czasie zostaną przesłane do szkół zaproszenia do udziału w konkursie. Impreza ma na celu promowanie zainteresowań młodzieży, pokazanie talentów w wielu dziedzinach.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (9) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group