Sobota, 2 lipca
Imieniny: Marii, Urbana
Czytających: 6029
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Mikołaj z… czarownicą i wilkiem dla sobieszowskich dzieci

Czwartek, 6 grudnia 2012, 11:07
Aktualizacja: Piątek, 7 grudnia 2012, 9:00
Autor: Angela/org
Jelenia Góra: Mikołaj z… czarownicą i wilkiem dla sobieszowskich dzieci
Fot. Organiatorzy
Spektakl kukiełkowy "Jaś i Małgosia " w wykonaniu Honoraty Magdeczko – Capote z zespołem, wystawiony w MDK Muflon z okazji "Mikołaja", obejrzały w tym roku dzieci z przedszkola i zerówki ze Szkoły Podstawowej w Sobieszowie. Na imprezę zaprosiło maluchy Stowarzyszenie Sympatyków Sobieszowa oraz radny Janusz Wojtas.

- W tym roku postanowiliśmy zmienić formułę Mikołajek – mówi Janusz Wojtas. - Rady rodziców z przedszkola i szkoły podstawowej przygotowały dla dzieci paczki ze słodyczami i zabawkami. My zaprosiliśmy najmłodsze dzieci na bajkę – dodają organizatorzy.

Przedszkolaki były zachwycone. Zwłaszcza, że bajka jest im już dobrze znana i miały okazję zobaczyć ją w innej odsłonie. Dzieciom spodobały się kukiełki, siedziały więc zafascynowane przez całe przedstawienie, a ciszę przerywały tylko wybuchy śmiechu. Wszyscy byli bardzo zaciekawieni i przejęci historią głównych bohaterów. Zła czarownica okazała się przemiłą panią , a wilk… nie taki groźny, jak go malowano. Na koniec wszystkie dzieci zostały obdarowane kolorowymi lizakami.

- Zarówno dzieci, jak i my jesteśmy mile zaskoczeni taką formą prezentu - mówi pani Monika, wychowawczyni czterolatków. - Chcemy więcej takich bajek - dodały chórem dzieci.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (19) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group