Środa, 7 grudnia
Imieniny: Ambrożego, Marcina
Czytających: 4860
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Mieszkańcy ul. Trzcińskiej: Kiedy załatają dziurę w drodze?

Poniedziałek, 16 lutego 2015, 8:44
Aktualizacja: Wtorek, 17 lutego 2015, 8:52
Autor: Angela
Jelenia Góra: Mieszkańcy ul. Trzcińskiej: Kiedy załatają dziurę w drodze?
Fot. Angela
Mieszkańcy ulicy Trzcińskiej w Jeleniej Górze proszą o załatanie dziury w jezdni, która od pół roku utrudnia życie kierowcom. – Być może ktoś pomyśli, że to błaha sprawa, bo takich dziur jest dużo w całym mieście, ale jest ona mocno uciążliwa, m.in. dla kierowców autobusów MZK linii nr 2, a ponadto obecnie na ulicy Wrocławskiej poprawiane są studzienki kanalizacyjne, więc może przy okazji udałoby się usunąć dziurę w naszej ulicy? – dodaje Czytelnik.

Sprawę zgłosiliśmy Miejskiemu Zarządowi Dróg i Mostów, który zapewnia, że dziura zostanie usunięta w najbliższych dniach. – Mamy tzw. lotną brygadę, która cały czas doraźnie usuwa najbardziej uciążliwe dziury w jezdniach na terenie miasta – mówi Jerzy Bigus, zastępca dyrektora MZDM.

– W ostatnich dniach naprawiała asfalt m.in. na ul. Wiłkomirskiego i na szeregu innych bocznych uliczek. W poniedziałek (16.02) skierujemy brygadę m.in. na ulicę Trzcińskiego oraz Wincentego Pola i Chłopską. Staramy się reagować na wszystkie zgłoszenia mieszkańców, którzy mogą do nas dzwonić do sekretariatu pod numer 75 64 20 033, który połączy ich z działem drogowym – dodaje wiceszef zarządu dróg.

Pozimowy przegląd dróg natomiast, jak co roku, zaplanowany jest na marzec br.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (22)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy Termy Cieplickie powinny trafić w prywatne ręce?

Oddanych
głosów
1196
Tak
26%
Nie
67%
Nie wiem
7%
Copyright © 2002-2022 Highlander's Group