Sobota, 27 czerwca
31°C Jelenia Góra
reklamy

Mieli radosne święta dzięki Wam

Audio

Czytaj na głos

Autor: Angela 1 min czytania

Tuż przed Wielkanocą pani Agnieszka z Jeleniej Góry, która od dwóch lat sama wychowuje czwórkę dzieci, została okradziona w autobusie MZK: złodziej zabrał jej wszystkie pieniądze przeznaczone na święta. Kobieta zwróciła się z prośbą o wsparcie do Jelonki.com

reklamy

Po naszym apelu i dzięki ofiarności Czytelników Wielkanoc w domu pani Agnieszki i jej dzieci z pewnością były radosne i obfite.

Nie spodziewałam się takiej pomocy. Dziękuję z całego serca w imieniu własnym i swoich dzieci – mówiła pani Agnieszka, kiedy w Wielki Piątek przyjechaliśmy do niej z ogromnym koszem wypełnionym darami. Wśród podarunków przywiezionych przez Hotel Sandra Spa w Jeleniej Górze oraz działaczy klubu Sojuszu Lewicy Demokratycznej znalazły się zarówno słodycze dla dzieci, jak i przeróżne artykuły spożywcze, w tym po 10 kg cukru i mąki.

Jak zwykle bez chwili zastanowienia pomoc zaoferowało Jeleniogórskie Stowarzyszenie Osób Bezrobotnych, gdzie kobieta otrzymała żywność. Polski Komitet Pomocy Społecznej miał tylko odzież. Na naszym portalu pojawił się też apel do indywidualnych osób. Na ich reakcję i działanie nie musieliśmy długo czekać.
W imieniu obdarowanych dziękujemy!

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.…
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka