Środa, 2 grudnia
Imieniny: Piotra, Pauliny
Czytających: 7974
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Mieli radosne święta dzięki Wam

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Wtorek, 10 kwietnia 2012, 8:35
Aktualizacja: 8:36
Autor: Angela
Fot. ....
Tuż przed Wielkanocą pani Agnieszka z Jeleniej Góry, która od dwóch lat sama wychowuje czwórkę dzieci, została okradziona w autobusie MZK: złodziej zabrał jej wszystkie pieniądze przeznaczone na święta. Kobieta zwróciła się z prośbą o wsparcie do Jelonki.com

Po naszym apelu i dzięki ofiarności Czytelników Wielkanoc w domu pani Agnieszki i jej dzieci z pewnością były radosne i obfite.

Nie spodziewałam się takiej pomocy. Dziękuję z całego serca w imieniu własnym i swoich dzieci – mówiła pani Agnieszka, kiedy w Wielki Piątek przyjechaliśmy do niej z ogromnym koszem wypełnionym darami. Wśród podarunków przywiezionych przez Hotel Sandra Spa w Jeleniej Górze oraz działaczy klubu Sojuszu Lewicy Demokratycznej znalazły się zarówno słodycze dla dzieci, jak i przeróżne artykuły spożywcze, w tym po 10 kg cukru i mąki.

Jak zwykle bez chwili zastanowienia pomoc zaoferowało Jeleniogórskie Stowarzyszenie Osób Bezrobotnych, gdzie kobieta otrzymała żywność. Polski Komitet Pomocy Społecznej miał tylko odzież. Na naszym portalu pojawił się też apel do indywidualnych osób. Na ich reakcję i działanie nie musieliśmy długo czekać.
W imieniu obdarowanych dziękujemy!

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group