Piątek, 12 sierpnia
Imieniny: Klary, Juliana
Czytających: 7227
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Międzynarodowy Dzień Teatru w Norwidzie

Piątek, 27 marca 2015, 13:54
Aktualizacja: 13:57
Autor: Org
Jelenia Góra: Międzynarodowy Dzień Teatru w Norwidzie
Fot. Archiwum
Cała Polska świętuje Międzynarodowy Dzień Teatru. Orędzia, imprezy, życzenia dla widzów płyną wartkim strumieniem. O obchodach nie zapomniał i Teatr im. Cypriana Kamila Norwida w Jeleniej Górze. W ramach ogólnopolskiej akcji „Dotknij Teatru” na dwa dni zagości atmosfera prawdziwego święta. Początek już dziś (27 marca) spektaklem „Don Juan” w reż. Michała Kotańskiego o godz. 19:00.

Po spektaklu odbędzie się uroczyste losowanie Karty ZŁOTY TEATR – nagrody upoważniającej do wstępu na wszystkie premiery oraz imprezy gościnne przez cały rok z osobą towarzyszącą. Wszyscy, którzy jeszcze dziś odwiedzą kasę teatru i kupią bilet, będą mieli szansę na udział w konkursie. Dodatkowo spośród widzów, którzy kupią bilet na dzisiejszy spektakl zostanie rozlosowana Karta SREBRNY TEATR – upoważniająca do wstępu na wszystkie premiery przez cały rok z osobą towarzyszącą. Bilety jeszcze czekają. Zapraszamy!

Jutro (28 marca) kontynuacja obchodów. O godz. 19:00 na Dużej Scenie odbędzie się uroczysta gala wręczenia Srebrnych Kluczyków. Który jeleniogórski spektakl otrzyma nagrodę? Kto zostanie wyróżniony? Po gali odbędzie się Recital „Nowa Warszawa” w wykonaniu Stanisławy Celińskiej, Bartka Wąsika oraz Royal String Quartet. To wyjątkowy koncert, podczas którego usłyszymy szlagiery dawnej Warszawy, popularnie piosenki autorstwa takich wykonawców, jak Czesław Niemen, T. Love i Beata Kozidrak, a nawet motyw muzyczny stworzony przez Davida Bowie pod wpływem krótkiego spaceru po Warszawie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (14) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group