Sobota, 1 października
Imieniny: Danuty, Igora, Remigiusza
Czytających: 6108
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Karpacz: “Między łóżkami” z doborową obsadą w Gołębiewskim

Piątek, 1 lipca 2016, 8:03
Aktualizacja: 8:05
Autor: Manu
Karpacz: “Między łóżkami” z doborową obsadą w Gołębiewskim
Fot. Archiwum Teatru Capitol
23 lipca (w sobotę) o godz. 20.30 na scenie teatralnej Hotelu Gołębiewski w Karpaczu zaprezentowany zostanie gościnny spektakl “Między łóżkami” Norma Fostera w reżyserii Artura Barcisia w wykonaniu Teatru Capitol z Warszawy, z udziałem Katarzyny Ankudowicz, Joanny Kurowskiej, Artura Barcisia, Radosława Pazury i Leszka Żurka. Pomysłodawcą i koordynatorem wydarzenia jest firma EMY.

- Doskonała zabawa, ale też i refleksja i wzruszenie. Po prostu dobry teatr - tym hasłem reklamuje spektakl w reżyserii Artura Barcisia warszawski Teatr Capitol.

“Między łóżkami” to komedia Norma Fostera składająca się z sześciu epizodów, które przedstawiają zabawne, ale także wzruszające losy mieszkańców prowincjonalnego miasteczka w Kanadzie.

Wszystko dzieje się w sześciu różnych pokojach, w których głównym meblem jest łóżko, w ciągu dwóch godzin. W przedstawieniu zobaczymy jednak aż 15 postaci granych brawurowo tylko przez piątkę aktorów. Para 50-latków godzących się uprawiać sex na antenie radiowej, włamywacze: zawodowiec i amator-księgowy, starzejąca się gwiazda rocka Tommy Quick i jego młodociana fanka, pragnąca przeżyć z nim ten pierwszy raz, szef klubu Go-Go, który musi zwolnić nieudolną striptiserkę, taksówkarka bez zmysłu orientacji w terenie i inni.

Rezerwacja telefoniczna: 533-509-857, e-mail: scenateatralna@gmail.com. Sprzedaż online: www.kupbilecik.pl

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group