Czwartek, 11 sierpnia
Imieniny: Lecha, Zuzanny
Czytających: 6415
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Miedzianka: Miedzianka Fest za rok

Poniedziałek, 11 maja 2020, 6:01
Aktualizacja: Wtorek, 12 maja 2020, 13:45
Autor: WAC
Miedzianka: Miedzianka Fest za rok
Fot. WAC
Sytuacja związana z pandemią koronawirusa pokrzyżowała plany organizatorom wielu imprez kulturalnych i plenerowych. Podobnie jest z zaplanowaną na 28–30 sierpnia edycją festiwalu reportażu Miedzianka Fest. Impreza, która od kilku lat przyciąga miłośników wartościowej literatury została przełożona na przyszły rok.

Jak informują jego organizatorzy - obecna sytuacja uniemożliwia jego zorganizowanie w planowanym kształcie. Nie chcą również, aby to wydarzenie, którego znakiem rozpoznawczym były spotkania z reportażystami na żywo oraz warsztaty twórcze odbyło się w sieci.

Nie jesteśmy też niewolnikami myśli, że musimy festiwal organizować co roku - piszą w specjalnym oświadczeniu organizatorzy Miedzianki Fest. - Jesteśmy za to zdeterminowani, by czas do następnej edycji wykorzystać najbardziej twórczo. Tematem tegorocznej imprezy miała być katastrofa ekologiczna rozumiana jako kryzys wyobraźni. Będzie on aktualny także za rok. Bo wielkie wyzwania dopiero przed nami. Pandemia to do nich zaledwie przygrywka. Tymczasem bardzo prosimy, odwiedzajcie Miedziankę tak często, jak tylko możecie i wspierajcie naszych przyjaciół - apelują organizatorzy.

Twoja reakcja na artykuł?

9
53%
Cieszy
0
0%
Hahaha
2
12%
Nudzi
6
35%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (19) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group