Poniedziałek, 14 czerwca
Imieniny: Elizy, Michała
Czytających: 5096
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Miało być tylko czadowo, było czadowo na maxa!

Niedziela, 6 marca 2011, 7:58
Aktualizacja: Poniedziałek, 7 marca 2011, 8:11
Autor: Petr
JELENIA GÓRA: Miało być tylko czadowo, było czadowo na maxa!
Fot. Petr
W miniony piątek w Karkonoskim Salonie Sztuki zagrała formacja „Sztywny Pal Azji”. Po koncercie, z okazji 25–lecia istnienia kapeli załoga otrzymała tort urodzinowy, który zjadła wspólnie z fanami.

Kto był, ten wie, że naprawdę – było czadowo. Pod tym względem, zgodni są zarówno skład „Sztywnego Pal Azji”, jak i organizatorzy koncertu i fani zespołu. A tych w piątek w Oriencie bynajmniej nie zabrakło, z czego, rzecz jasna, kapela była niezwykle zadowolona. Grano ostro i długo, bo prawie przez dwie godziny. Szybkie, gitarowe riffy, grano również utwory melancholijne i do refleksji. Najbardziej znanych kawałków „Sztywnego...”, takich jak „Nasze reggae”, „Nieprzemakalni”, „Póki młodość w nas” czy „Polscy chłopcy”, również nie zabrakło. I to w nowych aranżacjach, które zespół wykonał wręcz po mistrzowsku! Działo się nie tylko na scenie, lecz także na „płycie” – wielbiciele kapeli udowodnili wszem i wobec, że wiedzą, jak rozkręcić dobre „pogo”.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni z trasy koncertowej, którą z okazji 25-lecia funkcjonowania „Sztywnego...” rozpoczęliśmy w lutym. Do tej pory, zagraliśmy kilka koncertów, o których, po prostu, nie da się zapomnieć. Dzisiejszy koncert, bez wątpienia, wpisał się w grono właśnie tych „niezapomnianych”. Moim zdaniem, było rewelacyjnie! Sądząc po minach publiki, oni też chyba bawili sie nieźle. A na dodatek jeszcze ten tort! – mówił nam Bartosz Szymoniak, wokalista zespołu. Duża satysfakcja!

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (13) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group