Poniedziałek, 27 czerwca
Imieniny: Marii, Władysława
Czytających: 6822
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Gdańsk: Medalowe lokaty w Gdańsku

Czwartek, 11 czerwca 2015, 13:39
Aktualizacja: 13:44
Autor: MDvR
Gdańsk: Medalowe lokaty w Gdańsku
Fot. użyczone
Gdańsk był w dniach 5–7 czerwca gospodarzem mitingu lekkoatletycznego będącego kwalifikacjami do mistrzostw Polski. Z dobrej strony pokazali się zawodnicy Klubu Sportowo–Rehabilitacyjnego Start–Simet w Jeleniej Górze.

Łukasz Wolski wygrał konkurs pchnięcia kulą w pozycji siedzącej w grupie porażeń mózgowych grupa F/33 oraz był trzeci w rzucie dyskiem. Kamil Przystajko był z kolei drugi w rzucie oszczepem i trzeci w rzucie dyskiem w kategorii schorzeń F/34. Weteran Wiktor Żurynski wywalczył drugą lokatę w rzucie oszczepem w kategorii niedowład nóg, amputacje.

Ogółem w zawodach wystartowało ponad 100 osób. Mistrzostwa Polski odbędą się w dniach 26-28 czerwca w Zielonej Górze, gdzie nasi zawodnicy powalczą mamy nadzieję już o medale. - Dobry występ to zasługa sponsora "SANDRA" SPA Karpacz, który udostępnia obiekt dla naszych sportowców w ramach sponsoringu, gdzie wspaniale regenerują się oni po treningach. Podziękowania więc dla dyrektor Aleksandry Nalberczyńskiej z Sandra SPA Karpacz - mówi Wiktor Żuryński, prezes Jeleniogórskiego Klubu Sportowo-Rehabilitacyjnego.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group