Środa, 8 lutego
Imieniny: Ireny, Jana, Sebastiana
Czytających: 11796
Zalogowanych: 17
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Szklarska Poręba: Mąż nie tylko dla kobiet – spotkanie z pisarką

Czwartek, 27 marca 2014, 7:37
Aktualizacja: 7:38
Autor: Org
Szklarska Poręba: Mąż nie tylko dla kobiet – spotkanie z pisarką
Fot. Organizator
Spotkanie z Joanną M. Chmielewską zainaugurowało cykl wieczorów autorskich w Cafe Park Esplanada w Szklarskiej Porębie. Sala była zapełniona czytelniczkami i czytelnikami do ostatniego miejsca.

„Mąż zastępczy” to kolejna powieść tej pisarki, od czterech lat mieszkającej w Szklarskiej Porębie. Joanna M. Chmielewska podczas spotkania opowiadała o kulisach powstawania tej książki. A jest to lektura niezwykła, pełna humoru, ciepła i życia. I nie tylko dla kobiet. „Mąż zastępczy” może się również spodobać panom.

- To czwarta powieść tej autorki. Pani Joanna podczas spotkania zapowiedziała kolejną, uchylając rąbka tajemnicy, że będzie dotyczyć Szklarskiej Poręby. Już jest podpisana umowa z wydawcą, a my czekamy na jej premierę z nadzieją, że będzie zaprezentowana w ramach cyklu spotkań z ludźmi ciekawymi w Cafe Park Esplanada. Dziękujemy za spotkanie zarówno Pani Joannie, jak i czytelniczkom i czytelnikom – mówią organizatorzy.

Przy okazji warto nadmienić, że książka dla dzieci autorstwa Pani Joanny pt. „Muszla” została nominowana do konkursu „Przecinek i Kropka” na najlepszą książkę dla dzieci. Rok wcześniej w tym samym konkursie wygrała jej „Niebieska Niedźwiedzica”. Zapraszamy do głosowania. http://www.przecinekikropka.pl/konkurs
.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group