Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Poniedziałek, 9 lutego
Imieniny: Apolonii, Cyryla
Czytających: 13178
Zalogowanych: 68
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Maska i Trzeci dzwonek w Okrąglaczku

Wtorek, 17 stycznia 2017, 9:15
Aktualizacja: 9:22
Autor: Koło Chrobrówki
Jelenia Góra: Maska i Trzeci dzwonek w Okrąglaczku
Fot. Joanna Bialuk
Tym razem uczniowie ze szkolnych kół teatralnych „Maska” i „Trzeci dzwonek” ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Jeleniej Górze, prowadzonych przez – Joannę Bialuk i Marię Pawlak odwiedziły zaprzyjaźnione Przedszkole nr 27 „Okrąglaczek”, aby obejrzeć przepiękne przedstawienie grupy „Motylki”, prowadzonej przez Ewelinę Rafińską i Martę Brudnowską.

Pięciolatki w montażu taneczno – słowno – muzycznym przeniosły widzów z „Dwójki” w magiczny zimowy świat, odświeżyły magię minionych świąt Bożego Narodzenia. Swoim talentem i perfekcyjnym przygotowaniem urzekły gości ze szkoły, którym przedstawienie bardzo się spodobało.

Motylki śpiewały i tańczyły przy akompaniamencie Barbary Kałas. W ramach rewizyty młodzi aktorzy ze Szkoły Podstawowej nr 2 odegrają maluchom jasełka, które można już było podziwiać podczas grudniowego koncertu w Filharmonii Dolnośląskiej.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy zdarzyło Ci się, że samochodem wpadłeś/aś w poślizg, ale nic się nie stało?

Oddanych
głosów
1081
Tak
81%
Nie
19%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Dlaczego śnimy? Wpływ snu na życie
Rozmowy Jelonki
W sklepach mówią, że już tak jest, ale tak naprawdę jeszcze nie ma
 
Aktualności
Lada dzień zaczną spuszczać wodę w Pilchowicach
 
Czechy
Tunel, który przybliża Pragę
 
Aktualności
Bal charytatywny Fundacji im. J. Szmajdzińskiego
 
Aktualności
Pół miliona na Wieżę Książęcą
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group