Niedziela, 3 lipca
Imieniny: Jacka, Tomasza
Czytających: 6081
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Marzena nie jest już wolna

Sobota, 28 czerwca 2008, 19:37
Aktualizacja: Poniedziałek, 30 czerwca 2008, 20:38
Autor: JEN
JELENIA GÓRA: Marzena nie jest już wolna
Fot. JEN
Dzisiaj w kościele pod wezwaniem Jana Chrzciciela w Jeleniej Górze – Cieplicach Marzena Buchcic, szczypiornistka od ośmiu lat jeleniogórskiej drużyny, obecnie pod nazwą: KS Carlos i kapitan tego zespołu, wyszła za mąż za Krystiana Stochaja, z którym poznała się prawie trzy lata temu.

Nie jest już wolna i uśmiechnęła się, kiedy ksiądz Szymon odprawiający mszę z okazji ślubu przekazał nowożeńcom dobrą radę, według której postępują rozsądne małżeństwa: „Żona panuje nad mężem, a mąż panuje nad sobą”, ponieważ ten system przerobiła już w drużynie jako, od niedawna, kapitan zespołu występującego od kilku sezonów w ekstraklasie żeńskiego szczypiorniaka.

Na małżeńską ceremonię Marzeny i Krystiana przybyło ponad 200 osób z rodziny, przyjaciół nie tylko z drużyny, w której występuje od początku swojej kariery sportowej Marzena, ale i znajomych oraz przyjaciół Krystiana. Stało się tak, bo ta para jest obdarzona niekłamaną sympatią w Cieplicach.

Wszystkich obecnych na tej uroczystości w kościele ujmowało bardzo naturalne zachowanie nowożeńców, którzy często uśmiechali się i choć przeżywali mocno ten bardzo ważny krok w ich życiu, panowali nad sobą, tak, jak im poradził ksiądz Szymon.

Wszystkiego Najlepszego dla Młodej Pary od Portalu i Tygonika Jelonka oraz Naszych Przyjaciół!!!

Zdjęcia niebawem.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (35) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group