Poniedziałek, 15 sierpnia
Imieniny: Marii, Napoleona
Czytających: 8417
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Nicea: Mariusz Ligiżyński zwycięża w Nicei

Wtorek, 10 czerwca 2014, 21:53
Aktualizacja: 22:01
Autor: MDvR
Nicea: Mariusz Ligiżyński zwycięża w Nicei
Fot. użyczone
31 maja we francuskiej Nicei odbyła się Międzynarodowa Gala International Shidokan. W imprezie udział wzięli zawodnicy z Francji, Belgii, Niemiec, USA, Australii, Polski i Japonii. Gościem honorowym był twórca stylu Shidokan Kancho Yoshiji Soeno. Polskę reprezentowało trzech zawodników, w formule K–1 wystąpił jeleniogórzanin Mariusz Ligiżyński, którego przeciwnikiem był Belg El Ouarghi Redouane.

Pojedynek rozpoczął się agresywnym atakiem rywala, który z impetem ruszył na Polaka. Szybkie kontry Mariusza uspokoiły jednak jego zapał. Pod koniec rundy w klinczu jeleniogórzanin wykonał cztery kopnięcia kolanem na głowę z czego dwa doszły celu. Po wyliczeniu rywala ponowny atak kolanami zakończył pojedynek. Pozostali Polacy - Łukasz Waśniewski (MMA) - wygrał przez poddanie w II rundzie, a Tomasz Jakubiec (MMA) po bardzo wyczerpującym pojedynku wygrał decyzją sędziów.

W niedzielę w klubie Fight Zone - Nice odbyło się seminarium z udziałem Marcina Helda, w którym uczestniczył nasz klubowy kolega Armand Gadecki. Marcin to jedyny Polak walczący w organizacji Bellator (jednej z największych organizacji MMA na świecie).

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (10) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group