Czwartek, 2 lipca
Imieniny: Marii, Urbana
Czytających: 6571
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Marek Obrębalski: świat się nie zawalił!

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Poniedziałek, 6 grudnia 2010, 13:17
Aktualizacja: Sobota, 11 grudnia 2010, 14:35
Autor: TEJO
Marek Obrębalski i radna Danuta Wójcik w wyborczą noc w sztabie Razem dla Jeleniej Góry.
Fot. TEJO
– Wracam na Uniwersytet Ekonomiczny i będę też wypełniał mandat radnego w Sejmiku Wojewódzkim – powiedział Marek Obrębalski, ustępujący prezydent Jeleniej Góry, który przegrał bój o kontynuację misji z Marcinem Zawiłą.

M. Obrębalski podziękował wyborcom, którzy poparli jego kandydaturę w drugiej turze. Pogratulował także konkurentowi. Jeszcze w sztabie wyborczym podkreślił, że wpływ na niską frekwencję miała głównie pogoda. Jednak na razie ustępujący szef miasta nie analizuje przyczyn niepowodzenia.

– Pracuję normalnie w urzędzie, tym bardziej, że moi zastępcy są dziś nieobecni – powiedział nam Marek Obrębalski. Przestronny gabinet w ratuszu ustępujący prezydent przekaże nowemu po zaprzysiężeniu Marcina Zawiły. Ceremonia ślubowania wybranego wczoraj prezydenta ma odbyć się w ciągu tygodnia od oficjalnego ogłoszenia wyników wyborów. Nie jest wykluczone, że będzie miała miejsce już na najbliższym posiedzeniu rady miasta.

– Świat się nie zawalił. Jeden z nas musiał przegrać. Wracam na Uniwersytet Ekonomiczny, gdzie pracowałem do 2006 roku. (Marek Obrębalski jest doktorem nauk ekonomicznych i wykładał na Wydziale Gospodarki Regionalnej i Turystyki ówczesnej Akademii Ekonomicznej, od 2008 roku - Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu - RED). Będę też sprawował mandat radnego do Sejmiku Wojewódzkiego i postaram się spełniać misję dla dobra naszego miasta i jego mieszkańców – dodał Marek Obrębalski.

Marcin Zawiła na razie nie ogłosił żadnych decyzji personalnych, ale ratusz już huczy od plotek. Pewne jest bowiem, że stanowiska stracą obecni zastępcy prezydenta: Miłosz Sajnog i Jerzy Lenard. Nowymi zastępcami szefa miasta mieliby zostać Hubert Papaj i Zofia Czernow. Jeśli się to potwierdzi, oboje muszą złożyć mandat radnych, a H. Papaj – musi też zrezygnować z funkcji przewodniczącego rady miasta, którym został wybrany w miniony czwartek. To oczywiście kuluarowe wieści. Według innych wiadomości Zawiła miałby mianować na jednego ze swoich zastępców przedstawiciela SLD lub Wspólnego Miasta. O swoje posady boi się także część urzędników, zwłaszcza wyższego szczebla. Wątpliwości uda się być może rozjaśnić jutro podczas zapowiadanej pierwszej konferencji prasowej nowego prezydenta Jeleniej Góry.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (71) Dodaj komentarz

~~ 6-12-2010 13:32
Dziękujemy za pracę dla miasta i za to co Pan dokonał. Szkoda, że nie mógł Pan kontynuować swojej pracy dalej. Niestety ludzie w Polsce są niedojrzali co widać po frekwencji wyborczej. Polityka to brudna robota, którą dobrze opanował Pana konkurent. Mam nadzieję, że P. Marcin nie spełni swoich obietnic bo aż się boję skąd wezmę tyle pieniędzy.
~JANEK1983 6-12-2010 13:36
W końcu nowa osoba na stołku może będzie lepiej!! Pan Obrębalski całą kadencję tylko obiecywał teraz miejmy nadzieję że to się zmieni nie będziemy z roku na rok oszukiwani. OSP w Sobieszowie może wreszcie doczeka się nowego samochodu!!
~bidakzanikux 6-12-2010 13:36
Zofia Czernow na koniec swojej kariery rozłozy na łopatki jelenią jak to już uczyniła z wieloma instytucjami naszego miasta
~do wyzej 6-12-2010 13:42
Jelenią wcześniej już też rozłożyła, powtróka z "rozrywki"
~golfista 6-12-2010 13:51
taaa i pole golfowe diabli wzięli dalej do czech trzeba będzie jezdzić
~ 6-12-2010 13:52
Każdy z szefów dobiera sobie zaufanych współpracowników, przecież po części odpowiada za ich decyzję. Trudno wymagać od nowego prezydenta aby zostawił gwardię nieudaczników i lizusów. Panie Marcinie odpowiada Pan za swoje decyzje i podwładnych, bez taryfy ulugowej , proszę dobrze pozamiatać po poprzedniku, posprzątać szafy i załatwić niedokończone sprawy. Powodzenia
~MK 6-12-2010 13:53
To jest efekt nicnierobienia, licznych rautów dla VIPów i wycieczek na koszt podatników, obietnic bez pokrycia i mrzonek! To jasne, że mieszkańcy mieli tego po dziurki w nosie! Liczymy, że Pan Zawiła pokaże jak mozna efektywnie sprawować ten urząd! Pozwodzenia życzymy!
~Bunia 6-12-2010 13:54
Myślę, że urzędnicy wyższego szczebla nie muszą się bać o swoje posady, Pan zawiła nie ma w sobie nic z nowej "mietły", do dziś swoje stołki piastują naczelnicy, których Pan Zawiła przyjmował do pracy 20 lat temu. Może tylko wszyscy będą musieli się bardziej starać jeśli zastępca będzie Pani Czernow.
~jak 6-12-2010 13:55
Uważam, że na stołku powinien być ekonomista a nie historyk , który umie tylko mówić gładko dla otumanienia tych co myślą jeszcze realnie . Zobaczymy jak sobie poradzi i ile spełni obiecanek wyborczych.. pozdrawiam.
~*.* 6-12-2010 13:55
Ta Kunegunda Zofia Czernow znowu pcha się do stołka. Przecież Ona umie tylko obiecywać. Mam na piśmie jej wystąpienia z końcówki lat 80-tych i lat 90 - tych lat jak to obiecywała mieszkańcom akwaparki już za rok, za dwa .... Minęło 20 lat a ten chiński rok Kunegundy jeszcze się nie skończył i tych wód termalnych jak nie było tak nie ma. A znając umiejętności tej świty to i nie będzie. Zajmą się tylko swoimi interesikami. No ale tą kadencje kolejnych (........) trzeba przeżyć jak ospę ...
~xyz 6-12-2010 14:07
Ciepliczanie podziękowali za zrobienie z cieplic marketowiska w miejscach totalnie idiotycznych . Nie mam nic przeciwko marketom muszą być , ale w miejscach przemyślanych a nie gdzie popadnie . Zamiast obiektów sportowych , ludziom pod oknami . Podziękowali też za beznadziejny plan rewitalizacji Parku Zdrojowego . Dobrze się stało to kara za butę i nie liczenie się z ludźmi.
~Marcin górą! 6-12-2010 14:09
Wygrał lepszy! Ot co!
~jan 6-12-2010 14:18
Pani Czernow uzyskała jeden z najlepszych wyników -została wybrana a nie postawiona.To chyba coś znaczy ?.Więcej szacunku-proszę.
~abe 6-12-2010 14:19
Przecież na stołku mieliśmy już ekonomistę, miastu potrzebny jest gospodarz, który zajmie się nie tylko" inwentarzem" ale i podwórkiem. Zobaczymy czy nowy prezydent gadał po próżnicy czy też weżmie sie do pracy
~wazelina-Wój 6-12-2010 14:20
ale z tego mikołaja to wazeliniara.Prawda pani Danusiu
~do xyz 6-12-2010 14:22
Zgodzę się z marketami. Nie zgodzę się na nowego Prezydenta.
~Mieszkaniec 6-12-2010 14:25
Powiedzonko byłego prezydenta: "To bardzo ważne ..." którego nadużywał w każdej rozmowie. To bardzo ważne żeby dzieci miały ciepło ... To bardzo ważne żeby drogi były proste ... To bardzo ważne żeby .. itd. Teraz więc można powiedzieć; To bardzo ważne żeby zmienić prezydenta. TO BARDZO WAŻNE
~annnna20 6-12-2010 14:33
Szkoda, że M. Obrębalski przegrał - po pierwsze to on rozpoczął wiele trudnych inwestycji np. rewitalizacja Młynówki (gdzie przez pół wieku nic się nie działo). Po drugie - krawiec powinien szyć, lekarz leczyć, a finansami (szczególnie !!!) publicznymi powinien się zajmować ekonomista. Pan Zawiła pewnie jest dobrym historykiem, ale z budżetem miasta ma to niewiele wspólnego. Efekt jest taki, że wstęgę na finiszu rozpoczętych prac będzie przecinać nie ten co przecierał inwestycyjne szlaki, tylko ten co miał szczęście trafić na odpowiedni moment. Po ludzku wydaje mi się to niesprawiedliwe.
~trail_man 6-12-2010 14:35
Teraz czekamy na SKM p. Marcinie !
~jeleń 6-12-2010 14:42
... no to teraz przez najbliższe dwa lata nic nie będzie się działo, wszyscy wybrani będą pakowali kapuchę do kieszeni, spotykali, plotkowali, kaweczkę pili - a za dwa lata no to trzeba będzie coś tam pościemniać przed zbliżającymi się kolejnymi wyborami ............ ot i POLSKA, jeleniodziurska smutna rzeczywistść :-(((((((
~michal 6-12-2010 14:43
pamiętam p.Zawiłe przed 20-lat katastrofa szybko zapomniano jego nieudacznictwo pozdrawiam.
~diabelek 6-12-2010 15:09
ledwie pare godzin od wyboru zawiły, a już CAMEL-e podrożały o 50 groszy ... oj, źle to wróży ... i jeszcze ta czernow ... CzernoGóra sie zapowiada ... jeszcze papaj ... Mimo, że Obrzępalski ideałem nie był, teraz dopiero bedzie bieda ... oj zawieje i ... pozamiata ...
~Urzędass 6-12-2010 15:10
Najśmieszniejsze jest zdanie cyt. "O swoje posady boi się także część urzędników, zwłaszcza wyższego szczebla" Kogo ruszy Zawiła ? Wójcika ?, rozwiąże nikomu niepotrzebny Wydział Spraw Społecznych ? Zośkę z Lokalówki ? Niedoczekanie Wasze !!! Nikt nikogo nie ruszy, a przydałoby się panie Prezydencie odświeżyć zapatrywania naczelników na niektóre sprawy.
~diabelek 6-12-2010 15:28
ta, wójcika ruszy, akurat. on jest tak przyspawany, jak kapałek czy cała czapka wydziału architektury. teraz wlaśnie bedzie "powrót zośki" i powtórka sprzed nastu lat. ciekawe, czy na Antonowie juz płutno zgniło od czasów chrztu na zośkę ... dlatego własnie wczoraj na O. zagłosowałem, dzisiaj juz sie spakowałem, chata na sprzedaz i spadam ... wrocław, chyba, ze za głosno bedzie, to Legnica albo lubin ... byle nie JeleniaDziura ... wpadne za 4 lata zobaczyć, czy drzewa jeszcze stoją, czy tez wytna i sprzedadzą ... ech, wczesny gierek ...
~ 6-12-2010 15:30
Wśród wyborczej tłuszczy panuje, wyrobione przez socjotechników przekonanie, że wybór tego czy innego polityka będzie generował wydarzenia gospodarcze bardziej lub mniej korzystne dla głosującego. To oczywiście bzdury. Gospodarka żyje własnym życiem, a sukcesy lub porażki przypisywane sobie przez rządzących są w większości wypadkową wydarzeń zupełnie nie związanych z ich działalnością. W okresie pracy Marka O. wszelkie wydarzenia mu sprzyjały, był to rzeczywiście najbardziej owocny okres w dziejach JG po 90 roku. Nagrodą powinna być reelekcja, bo tak to działa w stabilnych demokracjach. Tutaj stało się inaczej. Marek O. nie został nagrodzony, ale za to Marcin Zawiła ...zwyczajnie wpuszczony na niezłą minę. Przejmowanie urzędu w takim momencie to dość karkołomne wyzwanie. Nawet jeżeli Marek czuje obecnie ból porażki (chytrość polityczna zwykle silniejsza od zdrowego rozsądku), to za kilka lat, z perspektywy czasu, będzie dziękował losowi.
~non 6-12-2010 15:36
Znowu Pani Czernow. To czarny scenariusz.
~kiwka 6-12-2010 15:41
już diabelek bo Cię będą chcieli w tym wrocławiu legnicy czy też lubinie. jak już się chcesz wyprowadzać to jedynie gdzie się nadajesz to Wałbrzych - śmiech na sali nic nie wiedzący kolesie się mądrzący jak tam te Twoje wyliczenia 87 gdynia i 13 Zawiła? buhahaha Wójcik powiadasz jakie ruchy wykonał obrębal by polepszyć funkcjonowanie jego wydziału? przeszklił drzwi i to wszystko, Zośka to samo co Wójcik - architektura pani naczelnik obecna nastała wraz z panem Markiem - za to Pan były (na szczęście prezydent) powołał wielce wydajny wydział promocji i można jeszcze mnożyć- poczytaj sobie blog sajnoga przed zostaniem v-ce. nie wiesz nic a mądrzysz się jakbyś na flecie grać umiał
~,,,, 6-12-2010 15:47
co do utraty stanowiska z-cy prezydenta przez Lenarta , to widac na zdjeciach tego pana ciagle za plecami Zawily, czyli nie jest powiedziane ze pan Lenart cos straci, a raczej zyska
~nestor 6-12-2010 15:58
Szkoda.Wynik jest rzeczywtście niezły,przy wyższej frekwencji i lepszej pogodzie byłoby lepiej.Ciekawe co uzyskają transferowcy głosów 0d nowego prezydenta ,a świat rzeczywiście się nie zawalił
~wyborca 6-12-2010 16:02
Jako Prezydent trzeba więcej wysiłku niz podnieść rękę w sejmie. Niestety czaaaaaaaarno widzę życie w Jeleniej Dziurze
~Pawełjg 6-12-2010 16:14
Zofia Czernow znów tylko samolotowi obetnie jajka
~giermek 6-12-2010 16:16
Marek Obrębalski mianował ongiś zastępców wg swego najlepszego rozeznania i znajomości ich walorów, rezygnując z podpowiedzi "Życzliwych". W ten sposób uchronił miasto przed restytucją dworu z I kadencji. Jeśli Marcin Zawiła zamierza wrócić do ówczesnej obsady personalnej, to "dwór" rozkwitnie w jeszcze wiekszej krasie, a dworskie obyczaje, miny, anse, obrażanie się, znów staną się chlebem powszednim w stosunku do interesanta
~mm 6-12-2010 16:32
wyborcom, którzy poprali - miało być niecenzuralnie?A wyszło żalośnie
~elebella 6-12-2010 16:36
Miałam nadzieję, że jako Jeleniogórzanie damy szansę Panu M.O. dokończyć to, co rozpoczął, a Panu M.Z. dokończyć misję, jaką przed laty otrzymał zostając naszym posłem. Nie będziemy Go mogli rozliczyć z kadencji w Sejmie, ba już Go tam nie będzie, a w mieście - nie ma wyjścia - oprócz własnych obietnic, musi dokończyć rozpoczęte prace. Zbyt dużo nas - Jeleniogórzan kosztowały prace przygotowawcze, by rozpoczęte - zostawić. Obu Panom życzę powodzenia w kolejnych zadaniach. Będę skrupulatnie notować w "Dzienniku kadencji".
~feta 6-12-2010 16:52
Zawiła, dziękuję nie palę
~ 6-12-2010 16:56
Zofia C, kojarzy się z "czerwoną doliną" i upadającym obecnie "aniluxsie"...
~do elebella 6-12-2010 16:59
Co ma dokończyć , jak g****o zrobił? Ludzie jego pracę właśnie rozliczyli!
~Do elebmuła 6-12-2010 17:26
Jestes gupi duzo zrobił i szkoda bo teraz wszystko pujdzie w ruine szkoda was co zescie na Zawiłe licytowali a wy matoły
~wa_ja 6-12-2010 17:41
Stare przysłowie pszczół mówi "lepsze wrogiem dobrego". Oby prezydentura pana MZ nie zakończyła się jak Jego posłowanie.
~waldek_a 6-12-2010 17:48
Największym błędem nowego Prezydenta byłoby powołanie Czernow na swojego zastępcę. To chyba ta Pani położyła na łopatki Anilux. Na szcęście to już koniec M.O. Ciekawe jak wróci na uczelnię, chyba już nie ma etatu. A zastępców faktycznie miał rewelacyjnych. Jedyny fachowiec Łużniak uciekł od takiego składu.
~avo 6-12-2010 17:50
Kazdego oczerniaja wyborcy , kazdego chwala wyborcy i z p. Zawila """TEZ ,TAK BEDZIE """'niezaleznie od tego CO ZROBI . Psy szczekaja ,a karawana idzie dalej !!!!!!!!
~czopy 6-12-2010 17:52
a jakże a zrobił dużo dzieki obrembalskiemu mamy nasrane biedronek galerii lidlów i td . A o prawdziwych handlowcach zapomniał !
~fifi 6-12-2010 18:05
To nie zła pogoda wpłynęła na frekwencję. Ludzie mieli Cię po prostu dosyć. A ten duet na zdjęciu to koszmar= siebie warci. Wścibska przekupka i krętacz
~jaks 6-12-2010 18:15
A ,ja bardzo lubie robic zakupy w tychze marketach bo tam nikt nie okazuje mi swojej laski czy humoru . Zawsze spotykam sie z mila obsluga i za to dziekuje !!! Jesli chodzi o """prawdziwych handlowcow"' to mam dosc duze watpliwosci . J. G ???///
~Mieszkanka 6-12-2010 18:25
Wielkie podziękowania Panu Prezydentowi M.Obrębalskiemu za rewitalizację Kanału Młynówka. Być może,pośród innych prac w naszym mieście,jest to przedsięwzięcie drugoplanowe,ale godne pamięci o Panu
~ 6-12-2010 18:34
Już czekam z niecierpliwością na komentarze za kilka miesięcy, czy Ci co głosowali na Zawiłę nadal będą piać z zachwytu, czy raczej narzekać, ale cóż '' mądry polak......"
~poznaniak 6-12-2010 18:36
facet(Obrębalski) pozyskał dla tej zapyziałej mieściny kupę forsy na projekty unijne, a Wy wybieracie jakiegoś , który wykańczał przedsiębiorców (patrz parking wielopoziomowy),a w sejmie służył za motłoch podnoszący rękę do głosowania zgodnie z duchem partyjnym.
~Obywatel 6-12-2010 18:38
Jeżeli Zofia Czernow zostanie zastępczynią prezydenta miasta to na pewno firma która sprzedała jej felerne panele drewniane bez jakiejkolwiek konsultacji co do zalecanego montażu za grube pieniądze zostanie rozrzedzona o kilku pracowników.
~Rederum 6-12-2010 18:42
w końcu go nie będzie można się rozwijać, ale dlaczego wraca na uniwerek mało jeszcze sp......?
~hala 6-12-2010 18:43
Bardzo mi przykro panie Marku że nie będziemy już mieli pana na prezydenta.Myślę że ludzie pana docenią dopiero jak się poznają na panu Zawile.Smutno mi dzisiaj bardzo:(
~... 6-12-2010 19:28
P.Obrembalski stracił za te markety co nastawiał co krok a miasto pada!!!
~ 6-12-2010 19:53
Ludzie docenia Pana Obrębalskiego za jakis czas....szkoda ze nie miał szansy dokonczyc tego co zaczął ...!!!!
~kopytniak 6-12-2010 20:14
Yeesss, teraz książnica karkonoska ( czytaj biblioteka) sięgnie 10 piętra!!! i tyle w temacie
~ 6-12-2010 20:23
Lud dostanie to co chciał, a za 4 lata pochlipując i psiocząc na prezia Zawiłę karnie pomaszeruje zagłosować na następnego ściemniacza. Czemuś biedny ? A zresztą, szkoda słów...
~wykopany 6-12-2010 20:26
Los potraktował Obrębalskiego tak samo, jak on potraktował mnie. Obiektywne prawa przyrody i etyki zadziałały.
~do Hala 6-12-2010 20:48
To sie pobaw paluszkiem:)
~cud Zawiły 6-12-2010 21:04
Prawo wyborcze do poprawki !!! Art. 33. 1. Osoby, którym przysługuje prawo wybierania, wpisuje się do spisu wyborców. 2. Wyborca może być wpisany tylko do jednego spisu. Zaświadczenie o głosowaniu w innym okręgu wyborczym wystawia urząd /burmistrz, wójt ,prezydent./ Na drugą turę wyborów jadę do Jeleniej wesprzeć pana Zawiłę i tu jestem dopisany do spisu wyborców.cytuj Słowa córki Zawiły o rodzinie z Warszawy OSZUKAŃCZE PRAWO. Nawet w TV powiedzieli jak PO –wcy zjechali nie tylko do Krakowa by oddać głos na kolegę z PO. --------------------------------------------------------------------------------
~alexxx 6-12-2010 21:24
"Wracam na Uniwersytet Ekonomiczny" Panie Marku prosze nam tego nie robic ! Please !
~ocenny 6-12-2010 21:51
Toś sobie profesorku w stopę strzelił z ignorancji dla skutków socjotechniki czyli dla nauki. Jeżeli kandydat na dzień przed wyborami powołuje pozarządową organizację inwalidów i robi z nimi show,to musi się liczyc,że wyborcy odczytają to jako grę w części byc może nieświadomymi przez kalectwo wyborcami. Byłem na tym spotkaniu w Orient Expresie większosc ludzi była z niesmaczona.Także wyróżnionym za wiernośc między innymi radnej Pawlukiewicz-Relis.
~Maksik 6-12-2010 22:08
Tak jak Zawiła odziedziczył schedę po Obrębalskim tak wiele projektów odziedziczył Obrębalski po Kusiaku. Jedno jest istotne. On to realizował. Paza tym dobrał dobrą kadrę zastępców i urzędników. Prezydent nie jest od roboty. Prezydenta rozlicza się z realizacji przyjętych zadań. Dobrze się stało, że Pan Łużniak poszedł do Wrocławia. W Jeleniej nie szkodził a tam nic dla Jeleniej nie zdziałał. No może parę groszy , które wpadło - trzeba trafu - do Ścięgien. Pamiętajcie wszyscy! Jedna kadencja to jest nauka. Druga jest powodem do rozliczeń lub gloryfikacji. Pani Zofia nigdy nie zalicza "ogonów". Już była prezydentową / jedyny znaczący efekt to Antonow "Zośka" / super bankowcem / jednak nie poznali się na niej Ci wredni Irlandczycy /, naprawiała "Aniluks" / na ten temat niech się wypowiedzą pracownicy i właściciel czyli Skarb Państwa / . Chcecie knota??? No to go będziecie mieli. Tylko kto będzie tyrał dla miasta jak rozdzielicie w kuluarach zaściankowej polityki te stołki i stołe
~do Maksika 6-12-2010 22:35
Bardzo nie lubię latac samolotem,którego pilot trzyma pod pachą podręcznik"nauka latania w trzech kursach".Prezydent ma miec umiejętności organizacyjne i doboru ludzi ,a także egzekwowania skutecznej pracy.Musi utrzymac kontakt z mieszkańcami,a oni przez orgniację pozarządowe będą weryfikowali jego działania.Trzeba p.Marcinie odświeżyc urząd,bo częśc jego pracowników poprostu nie lubi mieszkańców.
~elżbieta 50 6-12-2010 23:08
Znowu Czernow? Pewnie obejmie swymi skrzydłami mieszkania ,a co gorsze znów zajmie się oczyszczalnią.Wielu z nas pamięta co obiecywała i jak się to skończyło!!! Kłamczucha jakich mało!!!!!!!!!!!
~Maksik 6-12-2010 23:19
Zgadzam się z Tobą w 100% . Wytłumacz to rządzącym. Myślisz że to zrozumieją????. Ja wątpię. Stołek nie może być przyklejony do dupy. Bo będzie z tego dupa. Zadaję pytanie. Czy po wietrzeniu Urzędu znajdą się ludzie, którzy będą tyrać???? Znajdźmy ich. Pomożemy Marcinowi Zawile a tym samym pomozemy nam. JELENIGÓRZANOM111
~wyborca 6-12-2010 23:54
Zawiła to może... zapalić fajeczkę i poczytać książeczkę.
~ 7-12-2010 0:04
LOKALOWY do reorganizacji ...pani naczelnik może ustąpiłaby miejsce młodszym .. już czas ..czas odpocząć..
~Adam K. 7-12-2010 0:16
Pewnie, że się nie zawalił. Koryto w Radzie Miasta już czeka, a i Uniwersytet na drugą nóżkę do pociągnięcia. Chleba suchego jeść, Drogi Marku, na pewno nie będziesz!
~grr 7-12-2010 1:50
stare wraca, czernow u korytka...
~Szkoda:):) 7-12-2010 7:15
Miałam okazję poznać Pana Obrębalskiego i za to dziękuję:) Jest Pan dobrym człowiekiem który widzi problemy ludzkie Stara się pomóc jak tylko można.Jeszcze raz dziękuję i życzę powodzenia.Czekamy na Pana za 4-lata.
~ 7-12-2010 8:55
Wybory wybrał, a tranwajów jak nie było tak nie ma. Znowu skończyło sie na obicankach cacankach
~pkp2010 7-12-2010 15:07
czekamy na rekandydature za 4 lata. Panie Marku, .. oby Zawila nie byl tak nijakim i biernym prezydentem jak w poprzednich kadencjach... trzeba miec nadzieje...ze przestanie gadac, tylko zacznie myslec jak rozkrecic gospodarke w miescie...kluczem do rozwoju jest przyjazny klimat przedsiebiorcom, umozliwianie inwestycji i madre inwestycje miasta w infrastrukture... Panie Marku, Prosimy o kandadature w nastepnych wyborach.
~ 8-12-2010 3:30
Widzę że Marek O. siebie prosi o ponowne kandydowanie , zostaw Pan proszę tą klawiaturę ęęęęęęęęęęę , ąąąąąąąąąą łopata i do odśnieżania !

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group