Reklama
Wtorek, 9 czerwca
19°C Jelenia Góra

Maraton z Quentinem Tarantino w klubie Orient Express

Audio

Czytaj na głos

Maraton z Quentinem Tarantino odbędzie się już w najbliższą środę 2 maja w klubie Orient Express w budynku dworca PKP w Jeleniej Górze. – Zaczniemy od „Czterech pokoi”. Potem dostaniecie „Death Proof” i „Planet Terror” dwa najbardziej kobiece filmy w historii. Ale to nie wszystko – mówią organizatorzy.

Autor: Petr 1 min czytania

Co jeszcze? Między innymi promocję na lane piwo oraz specjalne kinowe menu dostępne na barze. Początek maratonu z Quentinem Tarantino o godzinie 19.00. Dla tych, którzy chcieliby wybrać się na drugi lub trzeci z filmów „Death Proof” – 20.45, „Planet Terror” – 22.45. Wstęp wolny!

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Brak zdjęcia Zatrudnimy Dam pracę Szklarska Poręba Cena Brak zdjęcia Kontenery wynajem- odpady po budowlane ,gruz i inne Usługi różne Jelenia Góra Cena Brak zdjęcia Elewacje Docieplenia Domów Usługi budowlane Jelenia Góra Cena Brak zdjęcia Operator maszyn produkcyjnych oraz pakowacz gotowego produktu - produkcja tulei papierowych Dam pracę Cieplice Śląskie-Zdrój Cena

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka