Sobota, 28 maja
Imieniny: Jaromira, Justyny
Czytających: 6724
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: Maraton z gwiazdami

Wtorek, 14 sierpnia 2007, 0:00
Autor: TEJO
Kotlina Jeleniogórska: Maraton z gwiazdami
Fot. Organizator
Najlepsze teamy na górskich trasach w okolicach Przesieki.

18 sierpnia (sobota) w Przesiece rusza kolejna edycja Bike Maratonu. Po raz pierwszy w historii tej imprezy oraz maratonów MTB odbędą się Drużynowe Mistrzostwa Polski.

– Wystartują najlepsze teamy zawodowe i amatorskie z naszego kraju zajmujące czołowe miejsca w klasyfikacji generalnej Mio Fujifilm Bike Maraton 2007.W czołowych drużynach zajmujących pięć pierwszych miejsc nie zabraknie zawodników naszego regionu, którzy po pięciu edycjach maratonów w indywidualnej klasyfikacji generalnej są w pierwszej dziesiątce – informują organizatorzy.

Pierwsze pięć drużyn, które powalczą o mistrzostwo Polski, to teamy amatorsko-zawodowe: TWORMARK CONNONADALE TYTAN z Chorzowa, ESKA TEAM z Wrocławia, CORRTWK TEAM z Poznania, FUJIFILM z Warszawy oraz HARFA-HARRYSON FLET TEAM z Wrocławia.

Na trasie zobaczymy także najlepszych z regionu: Stanisława Werdę, Antoniego Bańdurę, Krzysztofa Filipiaka, Mirosława Sokołowskiego, Krzysztofa Pika, Sławomira Pękalę, Wiesława Bielczyca.
Są oni sklasyfikowani w pierwszej dziesiątce po pięciu edycjach.

Organizatorzy przewidują, że na trasę wyjedzie około 1200 zawodników. Trasa będzie wiodła od podjazdu na Dwa Mosty po Drogę Chomontową w Bierutowicach.

Opis trasy i regulamin na stronie internetowej http://www.bikemaraton.com.pl/ Film z objazdu trasy http://pl.youtube.com/watch?v=VUfjdjC3Xf8

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group