Piątek, 30 września
Imieniny: Hieronima, Zofii
Czytających: 6739
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Mapy bezpieczeństwa – zaproszenie na konsultacje

Wtorek, 9 lutego 2016, 8:22
Aktualizacja: 8:25
Autor: 112
Jelenia Góra: Mapy bezpieczeństwa – zaproszenie na konsultacje
Fot. Archiwum
Jeleniogórscy funkcjonariusze zapraszają jutro (10.02) o godz. 10.00 do sali konferencyjnej w budynku Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze, na spotkanie w ramach konsultacji społecznych, które poświęcone będzie sporządzeniu mapy bezpieczeństwa będącej elementem wojewódzkiego oraz krajowego systemu „Mapy zagrożeń bezpieczeństwa w Polsce".

Cel spotkania to stworzenie map, pozwalających na rzetelne i czytelne zidentyfikowanie skali i rodzaju zagrożeń w Jeleniej Górze i powiecie. Będą one istotnym elementem procesu zarządzania bezpieczeństwem publicznym, realizowanym w partnerstwie międzyinstytucjonalnym i społecznym.

Jutrzejsze spotkanie to pierwszy etap, obejmujący konsultacje między instytucjami współodpowiedzialnymi za bezpieczeństwo w naszym powiecie oraz wysłuchanie opinii mieszkańców.

Opinie społeczne będą miały duży wpływ na ostateczny kształt projektowanego narzędzia informatycznego, służącego do prezentacji informacji o stanie bezpieczeństwa oraz kontaktu z mieszkańcami.

- Do udziału w spotkaniu, zapraszamy wszystkich tych, którym leży na sercu dobro i bezpieczeństwo naszego powiatu, bowiem bezpieczeństwo jest dobrem wspólnym, o które wszyscy musimy dbać, zarówno instytucje jak i mieszkańcy – mówi podinsp. Małgorzata Gorzelak z KMP w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group