Reklama
Poniedziałek, 8 czerwca
19°C Jelenia Góra

Małoletni rozbójnik bił młodszych i wymuszał pieniądze

Audio

Czytaj na głos

Wychowankowie jednej z placówek wychowawczych byli terroryzowani przez bandytę małolata, który ich zastraszał i okradał. Chłopak uczynił sobie z tego procederu sposób na życie.

Autor: TEJO 1 min czytania

– Łupem nieletniego najczęściej padały pieniądze w kwotach od 2 do 20 zł, a także MP3 czy aparaty fotograficzne. Kiedy pokrzywdzeni nie chcieli dobrowolnie oddać pieniędzy 15-latek straszył pobiciem lub bił swoje ofiary – poinformowała nadkom. Edyta Bagrowska z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze. Do tej pory policjanci ustalili czterech pokrzywdzonych. Jednak jak twierdzi sprawca w ciągu jednego miesiąca okradał około 20 osób, a działał kilka miesięcy. Mundurowi szukają kolejnych ofiar młodego przestępcy.

15-latek był wielokrotnie notowany za kradzieże i kradzieże z włamaniem, za które decyzją Sądu Rodzinnego trafił do jednego z młodzieżowych ośrodków szkolno-wychowawczych, z którego notorycznie ucieka. W tym czasie dopuszcza się kolejnych przestępstw. Sprawą 15-latka zajmie się Sąd Rodzinny.

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Brak zdjęcia Operator maszyn produkcyjnych oraz pakowacz gotowego produktu - produkcja tulei papierowych Dam pracę Cieplice Śląskie-Zdrój Cena Usługi Hydro-Bud Usługi Hydro-Bud Usługi budowlane Jelenia Góra Do negocjacji Brak zdjęcia Menedżer Recepcji / Zastępca Menedżera Obiektu - Turkusowa Wyspa - Dolina Bobru Dam pracę Jelenia Góra Cena

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka