Środa, 21 października
Imieniny: Urszuli, Jakuba
Czytających: 9902
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Mama piła. Czy biła?

Wiadomości: REGION
Sobota, 24 października 2009, 8:37
Aktualizacja: 8:38
Autor: TEJO
Nadużywającą alkoholu matkę dwojga dzieci zatrzymała policja w Marciszowie.

Policjanci wspólnie z pracownikami Ośrodka Pomocy Społecznej w Marciszowie, uzyskali informacje, że jedna z młodych kobiet niewłaściwie wychowuje swoje dzieci. Mieszkanka Marciszowa miała nadużywać alkoholu, i rzekomo zaniedbywać swoje obowiązki rodzicielskie i opiekuńcze. Ponadto młodszy pięciomiesięczny chłopczyk miał być bity – informuje mł. asp. Waldemar Oszmian, rzecznik prasowy kamiennogórskiej policji.

Po sprawdzeniu okazało się, że kobieta rzeczywiście piła alkohol i nietrzeźwa sprawowała opiekę nad dziećmi. Alkomat, w który dmuchnęła, wskazał blisko dwa promile. Nie potwierdził się natomiast donos, że matka stosowała przemoc fizyczną wobec swoich dzieci.Lekarz nie stwierdził żadnych obrażeń, które by na to wskazywały.

Prokurator rejonowy w Kamiennej Górze po konsultacji z lekarzem podjął decyzję o umieszczeniu niemowlęcia w szpitalu w Kamiennej Górze. Starsza siostra została przekazana pod opiekę do najbliższej rodziny. Po zakończeniu postępowania sprawa trafi do sadu, gdzie nieroztropna matka będzie musiała wytłumaczyć swoje zachowanie - zapowiada mł. asp. Oszmian.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (9) Dodaj komentarz

piipi 24-10-2009 10:29
..w Marciszowie mieszka jeszcze trzezwo myślący człowiek,który powiadomił odpowiednich ludzi o *nieodpowiedniej matce !
~czy to wiadomo 24-10-2009 13:05
Jakiś dziwny informator zawiadomił. Tylko po zmyślił bicie dzieci chyba zrobił to złośliwie ten trzeźwo myślący. Wypić każdemu może się zdarzyć. Kto wie czy ten informator to wcześniej przypadkiem tej matki sam nie napoił.
~ 24-10-2009 14:11
i bardzo dobrze zrobił...brak reakcji w takich przypadkach to najgorsza reakcja...a mamusia jak się chciała napić to mogła najpierw pomyśleć o zapewnieniu odpowiedniej opieki dla dzieci
~ja to ja 24-10-2009 17:13
Jacy to nagle wszyscy porządni na tym świecie. Mnie także zdarzyło się wypić kiedy opiekowałam się dzieckiem i co?-ukamieniować mnie??? Ktoś doniósł na tą kobietę na pewno po złości. Jednak życie nauczyło,że lepiej dmuchać na zimne-i dobrze.
~ja 24-10-2009 18:29
wiecie co na 1 maja cakiś c...n czy rumun siedzi z dzieckiem na kolanach i żebra dzieciak ma jakieś 3 latka dziecko chce pobiegac lub jest mu zimro ale musi leżec u taty na kolanach i przechodzą setki ludzi straż miejska policja i nikogo to nie rusza że dzieciak jest wykożystywany wiem że pisze nie na temat ale tak jest
teessi 24-10-2009 20:15
A gdzie w tym czasie był tatuś tych dzieci...
~ 24-10-2009 22:43
potrzebne są pomoce ,a nie karanie i odbieranie dzieci od matki .Gdzie rodzina , MOPS przecież tak mamy kochający kraj , który tyle robi dla nas wszystkich, a my tego nie doceniamy , bo przecież wystarczają minimalne dochody . Co więcej do cho..... potrzebujemy..
~Wikusia 26-10-2009 8:52
..."wypic kazdemu sie zdarzy..." Co za beznadziejny komentarz!!! Matka sprawujaca opieke nad dziecmi nie moze byc pijana!A ta druga pani, ktora pisze, ze tez popija opiekujac sie nad dziecmi-ZGROZA! kobiety, bojcie sie Boga, co wy wypisujecie. Nie ma usprawiedliwienia na pijana matke.Matka ma (a raczej dzieci) otrzymac pomoc, a nie poparcie pijanstwa.Jestem zbulwersowana!Piszecie o minimalnych dochodach-i jeszcze te minimalne przeznaczac na aklohol? A wy to MATKI popieracie???!!!
piipi 26-10-2009 23:50
~Redaktorze Tejo ..proszę o usunięcie komentarza z godz.10:29 ~Oświadczam,ze nie napiałam w/w komentarza.Uzytkownik nickname "piipi"

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group