Sobota, 3 grudnia
Imieniny: Franciszka, Ksawerego
Czytających: 8209
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Mama piła. Czy biła?

Sobota, 24 października 2009, 8:37
Aktualizacja: 8:38
Autor: TEJO
Nadużywającą alkoholu matkę dwojga dzieci zatrzymała policja w Marciszowie.

Policjanci wspólnie z pracownikami Ośrodka Pomocy Społecznej w Marciszowie, uzyskali informacje, że jedna z młodych kobiet niewłaściwie wychowuje swoje dzieci. Mieszkanka Marciszowa miała nadużywać alkoholu, i rzekomo zaniedbywać swoje obowiązki rodzicielskie i opiekuńcze. Ponadto młodszy pięciomiesięczny chłopczyk miał być bity – informuje mł. asp. Waldemar Oszmian, rzecznik prasowy kamiennogórskiej policji.

Po sprawdzeniu okazało się, że kobieta rzeczywiście piła alkohol i nietrzeźwa sprawowała opiekę nad dziećmi. Alkomat, w który dmuchnęła, wskazał blisko dwa promile. Nie potwierdził się natomiast donos, że matka stosowała przemoc fizyczną wobec swoich dzieci.Lekarz nie stwierdził żadnych obrażeń, które by na to wskazywały.

Prokurator rejonowy w Kamiennej Górze po konsultacji z lekarzem podjął decyzję o umieszczeniu niemowlęcia w szpitalu w Kamiennej Górze. Starsza siostra została przekazana pod opiekę do najbliższej rodziny. Po zakończeniu postępowania sprawa trafi do sadu, gdzie nieroztropna matka będzie musiała wytłumaczyć swoje zachowanie - zapowiada mł. asp. Oszmian.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (9)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group