Piątek, 9 grudnia
Imieniny: Joanny, Wiesława
Czytających: 8117
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Mali ogrodnicy na poranku w „Muflonie”

Wtorek, 27 marca 2018, 16:23
Autor: MDK "Muflon"
Jelenia Góra: Mali ogrodnicy na poranku w „Muflonie”
Fot. MDK "Muflon"
8 kwietnia (niedziela) o godz. 12.00 Miejski Dom Kultury „Muflon” w Jeleniej Górze – Sobieszowie zaprasza dzieci wraz z rodzinami na wiosenną odsłonę Poranka Rodzinnego pt. „Mali ogrodnicy”.

Wreszcie wiosna! Dookoła świat budzi się do życia i nabiera zielonych barw. Bolek i Lolek też nie próżnują, zabierają się za wiosenne porządki w ogrodzie i zamieniają się w ogrodników – grabie i łopaty idą w ruch!

- Podczas kwietniowego poranka weźmiemy z nich przykład i zajmiemy się sadzeniem pięknych, wiosennych kwiatów. Przygotowaliśmy dla Was mnóstwo ziemi, jeszcze więcej sadzonek i wiaderka w radosnym, zielonym kolorze. Jak co miesiąc nie zabraknie też konkursów i innych niespodzianek – informują organizatorzy.

- Zachęcamy również do wzięcia udziału w konkursie porankowym, który w tym miesiącu polega na zrobieniu papierowego kwiatka – forma dowolna. Nagrodami w konkursie są pojedyncze zaproszenia do KFC - dodają.
Bilet 15 zł dla dziecka. Dorośli wstęp bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.

Jest prośba o wcześniejszą rezerwację i zakup biletów w sekretariacie MDK Muflon lub przelewem na konto. Szczegóły: muflon@sobieszow.pl, tel. 75 55 37 70.

Cykl Poranków Rodzinnych dofinansowany jest z Budżetu Miasta Jelenia Góra.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group