Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Poniedziałek, 14 lipca
Imieniny: Kamila, Marcelina
Czytających: 10244
Zalogowanych: 127
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Małgorzata Walewska zachwyciła

Niedziela, 17 marca 2024, 22:47
Aktualizacja: 22:49
Autor: KARR
Jelenia Góra: Małgorzata Walewska zachwyciła
Fot. KARR
17 marca 2024 r. w kościele pw. św. Jana Apostoła i Ewangelisty w Jeleniej Górze byliśmy świadkami znakomitego i wspaniałego Koncertu Pasyjnego, organizowany przez Karkonoską Agencję Rozwoju Regionalnego, który zapewnił pełną publiczność w kościele.

Dla jeleniogórskiej publiczności wystąpiła Małgorzata Walewska - polska mezzosopranistka, znana z występów na światowych scenach operowych.

Pani Małgorzacie towarzyszyła Karkonoska Filharmonia Kameralna pod batutą Romana Samostrokov - dyrektora artystycznego orkiestry.

Wspólnie z Państwem miałem przyjemność posłuchać pięknego programu pasyjnego. Bardzo się cieszę i jestem bardzo wdzięczny Państwu za obecność, owacje na stojąco i za atmosferę z pewnością niezapomnianego dla nas wszystkich wieczoru - mówi Hubert Papaj, Prezes KARR S.A., dodając - Dziękuję artystom za niezwykłe melodie i emocje, współorganizatorom oraz ekipie technicznej za współpracę i już teraz zapraszam 24 marca na muzyczne spotkanie do kościoła pw. Matki Bożej Miłosierdzia w Cieplicach o godz. 19:00.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy na ulicy Wolności powinno być więcej np. świateł, aby spowolnić ruch na odcinku do Cieplic?

Oddanych
głosów
193
Tak
33%
Nie, tak jak jest jest dobrze
58%
Nie mam zdania
9%
 
Głos ulicy
Nie "siedzimy" na telefonach
 
Warto wiedzieć
Specjalnie szkoleni rosyjscy agenci sabotują w Europie
Rozmowy Jelonki
Strzelania będą tylko raz w tygodniu
 
Jelenia Góra - KARR
Lato pełne wydarzeń z KARR S.A.
 
Kultura
Teatry uliczne – 3 dzień – Teatr Antagon, Niemcy
 
Kultura
Teatry uliczne – 3 dzień – Teatr KTO, Kraków
 
Aktualności
Zawieszki w lesie to nie śmieci
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group